Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BOZÜYÜK PAZARYERİLİLER DERNEĞİNDEN ÇİĞ KÖFTELİ TÜRKÜ GECESİ

Bozüyük Pazaryerililer Sosyal dayanışma derneği tarafından düzenlenen Pazaryerililer türkü ve buluşma gecesi renkli görüntülere sahne oldu.

HABER » BOZÜYÜK » BOZÜYÜK PAZARYERİLİLER DERNEĞİNDEN ÇİĞ KÖFTELİ TÜRKÜ GECESİ » Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2019 21:33
BOZÜYÜK PAZARYERİLİLER DERNEĞİNDEN ÇİĞ KÖFTELİ TÜRKÜ GECESİ

Geceye katılan Mehmet Talat Bakkalcıoğlu , başkan yardımcıları Ali Şahinoğlu, Mahmut Fındık ,Mehmet Ali Karasu, başkanı Zekiye Tekin, Pazarcıklılar dernek başkanı Sinan Karabulut ,Eskişehir Pazaryerililer derneği başkanı Eyüp Şengül ,CHP İhsan Esel , çok sayıda ’te yaşayan Pazaryerili ler ve derneğe gönül vermiş Bozüyük’lüler katıldı.

Pazaryerililer Sosyal Dayanışma derneği başkanı Mecit Çakır burada yaptığı konuşmada ;
“Biz yönetim kurulu arkadaşlarımızla düşündük ve ara ara böyle türkü geceleri planlayarak misafirlerimizle birlikte kulağımızın pasını silelim istedik. Eksik olmasın değerli hocamız Mehmet Uysal da hem üyemiz,hemde destekçimiz olarak her zaman yanımızda olduğunu belirtti. Kendisine ve ekibine şahsım ve yönetim kurulum adına çok teşekkür ederim.

Neşet Ertaş üstadın dediği gibi ‘ Gönülle yaşarsam dünya benim ,gönülsüz yaşarsam dünyayı neyleyim’ hepimizin gönlü hoş olsun. Beraber yapacak daha çok iyiliğimiz var!” dedi.

Ardından çiğköfte eşliğinde Mehmet Uysal ve ekibi tarafından Türk halk müziğinin en güzel türküleri söylendi.
Gecenin en güzel karelerinden biride Pazaryeri’liler dernek başkanı Mecit Çakır’a arkadaşları tarafından yapılan mazbata şakası idi. Arkadaşları tarafından hazırlanan ve eski dernek başkanı Ali Şahinoğlu tarafından Mecit Çakır’a verilen mazbata renkli ve espirili anların yaşanmasına sebep oldu.

Etiketler: , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ