Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

MUKABELE PROGRAMLARI MAHALLE KONAKLARINDA BAŞLIYOR

Bozüyük Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca kadınlara yönelik olarak mahalle konaklarında ve Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde “Mukabele Programları” düzenlendi.

MUKABELE PROGRAMLARI MAHALLE KONAKLARINDA BAŞLIYOR
30 Nisan 2019 - 18:20

Mahalle konaklarında Ramazan ayı öncesinde başlayacak olan mukabele programlarında mukabeleler ilçe müftülüğü personeli olan Kur’an Kursu öğreticilerince okunacak. Hazırlanan programa göre Yeni Mahalle, Tekke Mahalle, Çarşı Mahalle ve Yediler Mahalle Konağı’nda 2 Mayıs 2019 Perşembe günü başlayacak olan mukabeleler Yeni Mahalle Konağı’nda saat 11.30’da, Tekke Mahalle Konağı’nda saat 12.30’da, Çarşı Mahalle ve Yediler Mahalle Konağı’nda ise saat 14.00’te okunacak.

3 Mayıs 2019 Cuma günü Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde başlayacak olan mukabele saat 14.00’te okunurken 4 Mayıs 2019 Cumartesi günü Yenidoğan Mahalle Konağı’nda başlayacak olan mukabele ise saat 14.00’de okunacak.

Hanımlara yönelik düzenlenen mukabele programları ile Ramazan’ın birlik, beraberlik ve huzur içerisinde yaşanması amaçlanırken programlara hanımların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Tüm hakları saklıdır@BozüyükHaberAjansı