Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BOZÜYÜK KENT KONSEYİ’NDE GÖREV PAYLAŞIMI YAPILDI

Bozüyük Kent Konseyi’nde seçimlerden sonra meclis ve çalışma gruplarında görevlendirmeler yapıldı.

HABER » BOZÜYÜK » BOZÜYÜK KENT KONSEYİ’NDE GÖREV PAYLAŞIMI YAPILDI » Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2019 17:58
BOZÜYÜK KENT KONSEYİ’NDE GÖREV PAYLAŞIMI YAPILDI

3. olağan genel kurul toplantısında yapılan oylamada Başkanlığına Nurettin Oydu seçilirken yürütme kurulu üyeleri de Mecit Çakır, Ümit Kök, Özen Sevgili, Derya Poyraz, Hüseyin Turan, Celalettin Ateş, Veli Çelik, Süleyman Çaydere, İsmail Topal, İbrahim Araba, Hayati Çil, Savaş Göçerler, Mümin Gün, Mustafa Küplü, İbrahim Kayacık, Ali Bektaş, H.Hüseyin Sağan, İsmail Durmuş, Mehmet Erkoç, Hasan Özkan ve Suat Erbay’dan oluşmuştu. Seçimin hemen ardından yapılan görev paylaşımında ise Başkan Vekilliği görevine Mecit Çakır seçilirken Başkan Yardımcılıklarına da Ümit Kök ve Mehmet Erkoç seçildi.

Genel sekreterliğini Hayriye Gülçin Agahoğlu’nun yapacağı yeni dönem ’nde Meclisi Başkanlığına Mehmet Erkoç, Kadın Meclisi Başkanlığına Derya Poyraz, Çocuk Meclisi Başkanlığına Veli Çelik ve Gençlik Meclisi Başkanlığına Ümit Kök seçildi.

Çalışma gruplarında ise İlçe Trafik çalışma grubunda; Ali Bektaş ve Mümin Gün, Sosyal Yardımlaşma çalışma grubunda Hayati Çil ve Bektaş Aydın, ve Yaşlı Suat Erbay ve İsmail Durmuş, Hakları çalışma grubunda Hasan Özkan ve Ali Merdan Erdoğan, ve Bağımlılıkla Mücadele çalışma grubunda İbrahim Arabacı ve Mustafa Küplü, ve Sporcu çalışma grubunda Ümit Kök ve Avni Çırak, Sağlık ve iş güvenliği çalışma grubunda Celalettin Ateş ve İsmail Yılgar, Çevre Sağlığı çalışma grubunda Savaş Göçerler ve İbrahim Kayacık, Tarih, Kültür, Turizm çalışma grubunda Hüseyin Turan, Celalettin Ateş ve Bekir Velioğlu, Doğa, Çevre ve Hayvan Hakları çalışma grubunda Süleyman Çaydere ve İbrahim Onur Mumcu, İbadethaneler, Şehitliklerimiz ve Mezarlıklarımız çalışma grubunda Hasan Hüseyin Sağan ve İsmail Topal, Eğitim, Sanat ve Müzik çalışma grubunda Özen Sevgili, Basın Yayın, Fotoğraf ve Halkla İlişkiler çalışma grubunda Mecit Çakır, Afet, Arama, Kamp, İzcilik, Haberleşme ve Kriz Yönetimi çalışma grubunda ise Mehmet Erkoç ve Veli Çelik görevlendirildi.

Başkanı Nurettin Oydu, Meclis ve çalışma gruplarında görev alan yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Etiketler: , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ