Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BOZÜYÜK EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPANLARA GÖZ AÇTIRMIYOR

Bozüyük Emniyet Müdürlüğü ve Bozüyük Narkotik Suçlarla Mücadele Grup amirliği tarafından yapılan eş zamanlı operasyonlarda 4 kişi tutuklandı.

HABER » ASAYİŞBOZÜYÜK » BOZÜYÜK EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPANLARA GÖZ AÇTIRMIYOR » Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2019 19:09
BOZÜYÜK EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPANLARA GÖZ AÇTIRMIYOR

Edinilen bilgiye göre Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Narkotik Suçlarla Mücadele Grup amirliği görevlilerince ili genelinde madde kullanan ve ticaretini yapan şahıs ve organizasyonların deşifresine yönelik olarak yapılan çalışmalarda İlçesinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen operasyonunda A.E, E.S, K.Ş. ve K.D. isimli şahıslar yakalandı.

NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE GÖZ AÇTIRMIYOR

Yapılan kapsamında, 32,34 gram esrar , 3.97 gram metamfetamin, 0.93 gram kenevir tohumu, 1 adet hassas terazi, 5 adet madde içiminde kullanılan aparat ( Bong), 1 adet maddeleri satışa hazır hale getirmekte kullanılan alüminyum folyo, 2 adet ruhsatsız pompalı tüfek, 4 adet 9 mm. Tabanca fişeği ele geçirildi.

Konu ile gözaltına alınan 4 (dört) şüpheli şahıs hakkında madde ticareti yapmak ve ateşli silahlar ve bıçaklar kanununa muhalefet suçlarından yasal işlem yapıldı. Şahıslar Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğindeki işlemlerden sonra Devlet Hastane’sinde yapılan kontrollerinin ardından adliyesine sevk edildi.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ