BOZÜYÜK EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPANLARA GÖZ AÇTIRMIYOR | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

BOZÜYÜK EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPANLARA GÖZ AÇTIRMIYOR

Bozüyük Emniyet Müdürlüğü ve Bozüyük Narkotik Suçlarla Mücadele Grup amirliği tarafından yapılan eş zamanlı operasyonlarda 4 kişi tutuklandı.

ANA SAYFA » ASAYİŞBOZÜYÜK » BOZÜYÜK EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPANLARA GÖZ AÇTIRMIYOR Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2019 19:09
BOZÜYÜK EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPANLARA GÖZ AÇTIRMIYOR

Edinilen bilgiye göre Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Bozüyük Narkotik Suçlarla Mücadele Grup amirliği görevlilerince Bilecik ili genelinde uyuşturucu madde kullanan ve ticaretini yapan şahıs ve organizasyonların deşifresine yönelik olarak yapılan çalışmalarda Bozüyük İlçesinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen operasyonunda A.E, E.S, K.Ş. ve K.D. isimli şahıslar yakalandı.

BOZÜYÜK NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE GÖZ AÇTIRMIYOR

Yapılan operasyon kapsamında, 32,34 gram esrar , 3.97 gram metamfetamin, 0.93 gram kenevir tohumu, 1 adet hassas terazi, 5 adet uyuşturucu madde içiminde kullanılan aparat ( Bong), 1 adet uyuşturucu maddeleri satışa hazır hale getirmekte kullanılan alüminyum folyo, 2 adet ruhsatsız pompalı tüfek, 4 adet 9 mm. Tabanca fişeği ele geçirildi.

Konu ile gözaltına alınan 4 (dört) şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde ticareti yapmak ve ateşli silahlar ve bıçaklar kanununa muhalefet suçlarından yasal işlem yapıldı. Şahıslar Bozüyük Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğindeki işlemlerden sonra Bozüyük Devlet Hastane’sinde yapılan kontrollerinin ardından Bozüyük adliyesine sevk edildi.

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ