Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük MHP ilçe teşkilatında bayrak değişimi. Serdar Pehlivan MHP ilçe başkanı oldu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi tarafından İlçe Başkanlığına Bozüyük Ülkü Ocakları eski ilçe Başkanı ve MHP Bilecik İl Yöneticisi Serdar Pehlivan atandı.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » Bozüyük MHP ilçe teşkilatında bayrak değişimi. Serdar Pehlivan MHP ilçe başkanı oldu » Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2019 15:37
Bozüyük MHP ilçe teşkilatında bayrak değişimi. Serdar Pehlivan MHP ilçe başkanı oldu

Yeni yaptığı açıklamada ;”Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin takdirleri, teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcımız sayın prof. dr. Edip Semih Yalçın’ın tensipleri ve il başkanımız sayın Fatih Yaşar’ın talimatlarıyla MHP İlçe Başkanlığına atanmış bulunmaktayım. Bu bir bayrak yarışıdır ,partimizi en iyiye ,en zirveye taşıma yarışıdır.

BU KUTLU GÖREV İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ

Zor ama bir o kadar da kutlu görev için gece gündüz çalışacağız. Ülkemiz çok hassas ve sıkıntılı bir dönemden geçmektedir. Partimizde bu hassas ve sıkıntılı dönemi atlatmak için boyu olduğu gibi bu günde sadece Türk milleti ile beraber hareket etmekte, milletimizin yanındadır.Milliyetçi Hareket Partisi’nin genel başkanımızdan üyesine kadar her ferdinin benimsemiş olduğu, ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ anlayışla hareket edeceğiz.

KUTLU DAVAMIZI EN ÜST DÜZEYE ÇIKARTACAĞIZ

Yüce yaradan ömür verdiği ve nasip ettiği sürece bu kutlu yolda kutlu davamızı en üst düzeye çıkarma hedefi ve azmi içinde olacağız. Çıkmıs oldugumuz bu yolda yüce Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ