BOZÜYÜK BİLARDO TURNUVASI ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLERİNİ ALDILAR « Bozüyük Haber Ajansı Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük Haber Ajansı

BOZÜYÜK BİLARDO TURNUVASI ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLERİNİ ALDILAR

22 ile 23 Şubat 2020 tarihinde 4 Eylül mahallesi, Yaşardoğu caddesi Kardeşler 11 kraathanesinde gerçekleşen Amerikan ve 3 bant bilardo turnuvası oynanmış ancak plaket ve ödül törenleri İdlibte gerçekleşen hain saldırı sonucu şehitlerimizin olması nedeniyle ertelenmişti.

BOZÜYÜK BİLARDO TURNUVASI ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLERİNİ ALDILAR
ANA SAYFA » BOZÜYÜK » BOZÜYÜK BİLARDO TURNUVASI ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLERİNİ ALDILAR
Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2020 20:58

Turnuva sonucuna göre Amerikan ’da 1. . 2. , 3. Erhan Asan ve 3 bant bilardo turnuvası sonucuna göre 1. Kadir Bektaş, 2. Mesut Gençer, 3. Murat Kansoy madalya, sertifika ve plaketlerini aldılar.

Amerikan bilardo 1.si Murat Kiremitçi’ye ödülünü İyi parti ilçe başkanı Yusuf Çırak verirken, 2. olan İsmet Lahaçlar’a İyi parti meclis üyesi Ayhan Uçan verdi. 3 Bant Bilardo 1.si Kadir Bektaş’a Kent konseyi başkanı Nurettin Oydu verirken, 2. ve 3. gelen Mesut Gençer ve Murat Kansoy’a ödüllerini Nurettin Oydu, Yusuf Çırak beraber taktim ettiler.

ödülünü Bozüyük Tüketici Hakları derneği başkanı ’ya layık görüldü. ’ya ödülünü de Nurettin Oydu ve Yusuf Çırak taktim etti.

Bozüyük Kent Konseyi Başkanı Nurettin Oydu burada yaptığı konuşmada, “Bilardo sporunu Bozüyük’te gelişmesine katkıda bulunan Murat Kiremitçi, İsmet Lahaçlar ve Hayrettin Sabırlı arkadaşlara çok teşekkür ederim. Bu sporu Bozüyük’ümüzde dahada gelişeceğine inanıyorum.

Amaç burada gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak, spora yöneltmek en büyük hedefimizdir. Murat Kiremitçi arkadaşımızada Türkiye Bilardo federasyonu Bilecik il temsilciliğine layık görüldüğü içinde ayrıca tebrik ediyorum” dedi.

Turnuvayı düzenleyen Murat Kiremitçi yaptığı açıklamada “bizlere bu imkanı sağlayan başta Kardeşler 11 kıraathanesi sahibi İlhan Döz ve Akare reklam’a sizin aracılığınız ile buradan teşekkür ederim. Bundan sonra Bozüyük ismi bilardo şampiyonları ile anılacak ve gençlerimize milli olma şansını yakalayacaklarına inanıyorum” dedi.

14 Mart 2020 - 20:58 'de yayınlandı | BOZÜYÜK |
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ