BOZÜYÜK BİLARDO TURNUVASI ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLERİNİ ALDILAR | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

BOZÜYÜK BİLARDO TURNUVASI ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLERİNİ ALDILAR

22 ile 23 Şubat 2020 tarihinde 4 Eylül mahallesi, Yaşardoğu caddesi Kardeşler 11 kraathanesinde gerçekleşen Amerikan ve 3 bant bilardo turnuvası oynanmış ancak plaket ve ödül törenleri İdlibte gerçekleşen hain saldırı sonucu şehitlerimizin olması nedeniyle ertelenmişti.

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » BOZÜYÜK BİLARDO TURNUVASI ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLERİNİ ALDILAR Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2020 20:58
BOZÜYÜK BİLARDO TURNUVASI ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLERİNİ ALDILAR

Turnuva sonucuna göre Amerikan bilardo’da 1. Murat Kiremitçi. 2. İsmet Lahaçlar, 3. Erhan Asan ve 3 bant bilardo turnuvası sonucuna göre 1. Kadir Bektaş, 2. Mesut Gençer, 3. Murat Kansoy madalya, sertifika ve plaketlerini aldılar.

blank

Amerikan bilardo 1.si Murat Kiremitçi’ye ödülünü İyi parti ilçe başkanı Yusuf Çırak verirken, 2. olan İsmet Lahaçlar’a İyi parti meclis üyesi Ayhan Uçan verdi. 3 Bant Bilardo 1.si Kadir Bektaş’a Bozüyük Kent konseyi başkanı Nurettin Oydu verirken, 2. ve 3. gelen Mesut Gençer ve Murat Kansoy’a ödüllerini Nurettin Oydu, Yusuf Çırak beraber taktim ettiler.

blank

Fair Play ödülünü Bozüyük Tüketici Hakları derneği başkanı Hayrettin Sabırlı’ya layık görüldü. Hayrettin Sabırlı’ya Fair Play ödülünü de Nurettin Oydu ve Yusuf Çırak taktim etti.

blank

Bozüyük Kent Konseyi Başkanı Nurettin Oydu burada yaptığı konuşmada, “Bilardo sporunu Bozüyük’te gelişmesine katkıda bulunan Murat Kiremitçi, İsmet Lahaçlar ve Hayrettin Sabırlı arkadaşlara çok teşekkür ederim. Bu sporu Bozüyük’ümüzde dahada gelişeceğine inanıyorum.

blank

Amaç burada gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak, spora yöneltmek en büyük hedefimizdir. Murat Kiremitçi arkadaşımızada Türkiye Bilardo federasyonu Bilecik il temsilciliğine layık görüldüğü içinde ayrıca tebrik ediyorum” dedi.

blank

Turnuvayı düzenleyen Murat Kiremitçi yaptığı açıklamada “bizlere bu imkanı sağlayan başta Kardeşler 11 kıraathanesi sahibi İlhan Döz ve Akare reklam’a sizin aracılığınız ile buradan teşekkür ederim. Bundan sonra Bozüyük ismi bilardo şampiyonları ile anılacak ve gençlerimize milli olma şansını yakalayacaklarına inanıyorum” dedi.

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ
error: