beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

HABER » BOZÜYÜK » BOZÜYÜK BİLARDO TURNUVASI ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLERİNİ ALDILAR » Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2020 20:58
BOZÜYÜK BİLARDO TURNUVASI ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLERİNİ ALDILAR

BOZÜYÜK BİLARDO TURNUVASI ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLERİNİ ALDILAR

22 ile 23 Şubat 2020 tarihinde 4 Eylül mahallesi, Yaşardoğu caddesi Kardeşler 11 kraathanesinde gerçekleşen Amerikan ve 3 bant bilardo turnuvası oynanmış ancak plaket ve ödül törenleri İdlibte gerçekleşen hain saldırı sonucu şehitlerimizin olması nedeniyle ertelenmişti.

Turnuva sonucuna göre bilardo’ 1. . 2. , 3. Erhan Asan 3 bant bilardo turnuvası sonucuna göre 1. Kadir Bektaş, 2. Mesut Gençer, 3. Murat Kansoy madalya, sertifika ve plaketlerini aldılar.

Amerikan bilardo 1.si Murat Kiremitçi’ye ödülünü İyi parti ilçe başkanı Yusuf Çırak verirken, 2. olan İsmet Lahaçlar’a İyi parti meclis üyesi Ayhan Uçan verdi. 3 Bant Bilardo 1.si Kadir Bektaş’a Kent konseyi başkanı Nurettin Oydu verirken, 2. ve 3. gelen Mesut Gençer ve Murat Kansoy’a ödüllerini Nurettin Oydu, Yusuf Çırak beraber taktim ettiler.

ödülünü Bozüyük Tüketici Hakları derneği başkanı Hayrettin Sabırlı’ya layık görüldü. Hayrettin Sabırlı’ya Fair Play ödülünü de Nurettin Oydu ve Yusuf Çırak taktim etti.

Bozüyük Kent Konseyi Başkanı Nurettin Oydu burada yaptığı konuşmada, “Bilardo sporunu Bozüyük’te gelişmesine katkıda bulunan Murat Kiremitçi, İsmet Lahaçlar ve Hayrettin Sabırlı arkadaşlara çok teşekkür ederim. Bu sporu Bozüyük’ümüzde dahada gelişeceğine inanıyorum.

Amaç burada gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak, spora yöneltmek en büyük hedefimizdir. Murat Kiremitçi arkadaşımızada Türkiye Bilardo federasyonu il temsilciliğine layık görüldüğü içinde ayrıca tebrik ediyorum” dedi.

Turnuvayı düzenleyen Murat Kiremitçi yaptığı açıklamada “bizlere bu imkanı sağlayan başta Kardeşler 11 kıraathanesi sahibi İlhan Döz ve Akare reklam’a sizin aracılığınız ile buradan teşekkür ederim. Bundan sonra Bozüyük ismi bilardo şampiyonları ile anılacak ve gençlerimize milli olma şansını yakalayacaklarına inanıyorum” dedi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber