Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük adliyesindeki tehlikeli engelli rampası çözüme kavuşuyor.

Bozüyük Engelliler derneği başkanı’nın , Bozüyük Cumhuriyet Başsavcısı ile görüşmeler üzerine Bozüyük Adliye girişindeki tehlike saçan engelli rampasına daha iyi bir çözüme kavuşturacaklarını bildirdiler.

HABER » BOZÜYÜK » Bozüyük adliyesindeki tehlikeli engelli rampası çözüme kavuşuyor. » Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2019 21:12
Bozüyük adliyesindeki tehlikeli engelli rampası çözüme kavuşuyor.

Edinilen bilgiye göre Adliyesinin girişindeki standartlara uygun olmayan rampasında ,adliyede çalışan engelliler ve adliyede işi olan vatandaşlarımız için tehlike saçıyordu. Konu üzerinde açıklama yapan Engelliler başkanı İsmail Çelik;

TEHLİKE SAÇIYORDU

Adliyesini ederek Cumhuriyet Başsavcısı sayın Mehmet Çepni’ye hayırlı olsun temennisinde bulunduğumuzda, savcı bey’le yaptığımız istişarelerde adliye binasındaki standartlara uygun olmayan tehlikeli rampasının uzatılarak eğimini azaltmak veya asansör gibi seçenekleri anlattık. Değerlendirmeler sonucunda sayın savcımız sorunun en kısa sürede çözüm sağlanacağını bildirdi.

Ziyaretimizde aynı zamanda adliyeye memur atanan dernek üyemiz tekerlekli sandalye kullanan Erkan Dubaracı ile de görüşerek binaya erişimde yaşadığı zorlukları başsavcımızın çözüm sağlayacağının müjdesini verdik.” dedi.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ