beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Başkan Bakkalcıoğlu Maskesiz vatandaşları uyardı

Başkan Bakkalcıoğlu Maskesiz vatandaşları uyardı

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, ilçe merkezindeki İsmet İnönü Caddesi üzerinde hizmet veren esnafları ziyaret etti, esnaflara bu zor günlerde kolaylıklar diledi.

HABER » BOZÜYÜK » Başkan Bakkalcıoğlu Maskesiz vatandaşları uyardı » Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2020 22:55

Başkan , kuralına uyarak büyük bir özen ve dikkatle gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinde esnaflarla bir süre görüşerek sohbet etti. Bu zor günleri hep birlikte aşacaklarını belirten Başkan olarak her zaman vatandaşların yanında olduklarını belirtti.

Esnafların kendilerinden bir isteklerinin olup olmadığını da soran Başkan , esnaflara hayırlı iş temennisinde bulunarak kolaylıklar diledi. Yolda karşılaştığı vatandaşlarla da görüşen Başkan , maskesiz vatandaşlara KORUNMA ve KORUMAK için takmaları ve kuralına uymaları hususunda ricada bulundu.

takmanın hem kendi hem de etraflarındaki vatandaşların sağlığı açısından önemli olduğunu belirten Başkan vatandaşları belediyenin dağıttığı dağıtım noktalarında yönlendirerek bu stantlardan olarak temin edebileceklerini söyledi.

Diğer yandan evlerinin balkon ve pencerelerinden el sallayan ileri yaştaki vatandaşlarla uzaktan da olsa muhabbet ederek, istek ve arzularını soran Başkan herkese bir telefon kadar yakınlarında olduğunu tekrarladı.

Başkan vatandaşlara “geçecek bu günler, yine güzel günleri hep beraber karşılayacağız. Yine bir ağaç gölgesinde, bir kahve önünde, bir bankta birlikte oturup, çay içeceğiz. Sevgiyle kalın, evde kalın.” dedi.

Başkan daha sonra İsmet İnönü Caddesi üzerinde bankaların önünde yaşanan yoğunluğun önlenmesi ve vatandaşların güvenli bir şekilde kuralını sağlayabilmeleri amacı ile uygulamaya konulan bariyerlerini yerinde inceledi.

Etiketler: , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ