beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

HABER » BOZÜYÜK » Başkan Bakkalcıoğlu “halkımıza bir günde binlerce maske dağıttık” » Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2020 1:39
Başkan Bakkalcıoğlu “halkımıza bir günde binlerce maske dağıttık”

Başkan Bakkalcıoğlu “halkımıza bir günde binlerce maske dağıttık”

Bozüyük Belediyesi küresel salgın mücadele kapsamında ilçe genelindeki tüm mahallelerde, cadde ve sokaklarda ilçe halkına ücretsiz maske dağıttı.

BELEDİYESİ TÜM MAHALLELERDE ÜCRETSİZ OLARAK DAĞITTI

Dünyada ve ülkemizde küresel salgın tehdidi artarak devam ederken birçok kurum ve kuruluş gibi Bozüyük Belediyesi de aldığı tedbirleri arttırarak bu tehdidi minimum düzeye indirgemeye çalışıyor.

Bu kapsamda özellikle sahadaki çalışmalarını genişleten Bozüyük Belediyesi yaya ekipleri tüm mahalleleri, cadde ve sokakları tek tek gezerek vatandaşlara 6100 adet . Ekipler vatandaşlara “sağlıklı günler” dileyerek “” çağrısı yaptı. Her mahallede yapılan dağıtımın yanı sıra her gün düzenli olarak kapalı pazar girişinde ve ilçe merkezinde yapılan maske dağıtımı da sürüyor.

Bozüyük Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu küresel salgına karşı ilçe genelinde alınan tedbirlere her gün yenilerini eklediklerini ve için bu tedbirlerin genişletilerek devam edeceğini belirterek bu gün ücretsiz maske dağıtımlarını tüm mahallelerde gerçekleştirdiklerini ve maske dağıtımlarının süreceğini söyledi.

Başkan Bakkalcıoğlu “halkımıza bir günde binlerce maske ulaştırdık. Bu zorlu süreci hep birlikte atlatacağız. Vatandaşlarımızdan isteğimiz, kendisi ve ailelerinin sağlığı için kurallara uymaları, topluma açık alanlarda ve pazar yerlerinde maskelerini mutlaka takmaları ve zorunlu olmadıkça evlerinden çıkmamalarıdır” dedi.

Mahallelerde yapılan ücretsiz maske dağıtımında duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar ise hayati derecede önem taşıyan maskeleri, bu zor günlerde vatandaşlara ücretsiz dağıttığı için Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na teşekkür ederek “Bu çok güzel bir uygulama. Belediyemizin böyle zor zamanlarda yardımcı olmasına ve yanımızda olmasına seviniyoruz” dediler.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber