Başkan Bakkalcıoğlu "halkımıza bir günde binlerce maske dağıttık" | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Başkan Bakkalcıoğlu “halkımıza bir günde binlerce maske dağıttık”

Bozüyük Belediyesi küresel salgın mücadele kapsamında ilçe genelindeki tüm mahallelerde, cadde ve sokaklarda ilçe halkına ücretsiz maske dağıttı.

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » Başkan Bakkalcıoğlu “halkımıza bir günde binlerce maske dağıttık” Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2020 1:39
Başkan Bakkalcıoğlu “halkımıza bir günde binlerce maske dağıttık”

BOZÜYÜK BELEDİYESİ TÜM MAHALLELERDE ÜCRETSİZ OLARAK MASKE DAĞITTI

Dünyada ve ülkemizde küresel salgın tehdidi artarak devam ederken birçok kurum ve kuruluş gibi Bozüyük Belediyesi de aldığı tedbirleri arttırarak bu tehdidi minimum düzeye indirgemeye çalışıyor.

Bu kapsamda özellikle sahadaki çalışmalarını genişleten Bozüyük Belediyesi yaya ekipleri tüm mahalleleri, cadde ve sokakları tek tek gezerek vatandaşlara 6100 adet ücretsiz maske dağıttı. Ekipler vatandaşlara “sağlıklı günler” dileyerek “evde kal” çağrısı yaptı. Her mahallede yapılan dağıtımın yanı sıra her gün düzenli olarak kapalı pazar girişinde ve ilçe merkezinde yapılan ücretsiz maske dağıtımı da sürüyor.

blank

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu küresel salgına karşı ilçe genelinde alınan tedbirlere her gün yenilerini eklediklerini ve vatandaşların sağlığı için bu tedbirlerin genişletilerek devam edeceğini belirterek bu gün ücretsiz maske dağıtımlarını tüm mahallelerde gerçekleştirdiklerini ve maske dağıtımlarının süreceğini söyledi.

blank

Başkan Bakkalcıoğlu “halkımıza bir günde binlerce maske ulaştırdık. Bu zorlu süreci hep birlikte atlatacağız. Vatandaşlarımızdan isteğimiz, kendisi ve ailelerinin sağlığı için kurallara uymaları, topluma açık alanlarda ve pazar yerlerinde maskelerini mutlaka takmaları ve zorunlu olmadıkça evlerinden çıkmamalarıdır” dedi.

blank

Mahallelerde yapılan ücretsiz maske dağıtımında duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar ise hayati derecede önem taşıyan maskeleri, bu zor günlerde vatandaşlara ücretsiz dağıttığı için Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na teşekkür ederek “Bu çok güzel bir uygulama. Belediyemizin böyle zor zamanlarda yardımcı olmasına ve yanımızda olmasına seviniyoruz” dediler.

blank

blank

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ
error: