Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Başkan Bakkalcıoğlu Kılıçdaroğlu ve Akşener’i ziyaret etti

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Ankara’ya giderek CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret etti.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » Başkan Bakkalcıoğlu Kılıçdaroğlu ve Akşener’i ziyaret etti » Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2019 16:58
Başkan Bakkalcıoğlu Kılıçdaroğlu ve Akşener’i ziyaret etti

İYİ Parti ve iş birliği ile girdiği 31 Mart yerel seçimlerini kazanan Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu ziyaretlerinde ilk olarak Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında etti.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile bir süre görüşerek sohbet eden Başkan Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na için yaptıklarını anlatarak yapacakları hakkında bilgi verdi.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile projelerini paylaşarak fikir alışverişinde bulunan Başkan daha sonra Millet İttifakı ortağı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i makamında etti.

Başkan burada da İYİ Parti Lideri Akşener ile uzun ve verimli bir görüşme gerçekleştirdi. 31 Mart Yerel seçimlerinde İYİ Parti’nin verdiği destek nedeni ile İYİ Parti Lideri Akşener’e teşekkür eden Başkan İYİ Parti Lideri Akşener’e ziyaretin anısına plaket takdiminde bulundu.

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ