Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Başkan Bakkalcıoğlu Kılıçdaroğlu ve Akşener’i ziyaret etti

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Ankara’ya giderek CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret etti.

Başkan Bakkalcıoğlu Kılıçdaroğlu ve Akşener’i ziyaret etti
11 Eylül 2019 - 16:58

İYİ Parti ve CHP iş birliği ile girdiği 31 Mart yerel seçimlerini kazanan Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu Ankara ziyaretlerinde ilk olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile bir süre görüşerek sohbet eden Başkan Bakkalcıoğlu Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na Bozüyük için yaptıklarını anlatarak yapacakları hakkında bilgi verdi.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile projelerini paylaşarak fikir alışverişinde bulunan Başkan Bakkalcıoğlu daha sonra Millet İttifakı ortağı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i makamında ziyaret etti.

Başkan Bakkalcıoğlu burada da İYİ Parti Lideri Akşener ile uzun ve verimli bir görüşme gerçekleştirdi. 31 Mart Yerel seçimlerinde İYİ Parti’nin verdiği destek nedeni ile İYİ Parti Lideri Akşener’e teşekkür eden Başkan Bakkalcıoğlu İYİ Parti Lideri Akşener’e ziyaretin anısına plaket takdiminde bulundu.

Tüm hakları saklıdır@BozüyükHaberAjansı