Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Balık tutma yarışmasına ilgi büyüktü

Dodurgalılar Dayanışma Yardımlaşma ve Kalkınma derneğinin bu hafta Pazar günü Dodurga barajında 4’cüsünü düzenlediği balık tutma yarışmasına ilgi büyüktü.

HABER » BOZÜYÜK » Balık tutma yarışmasına ilgi büyüktü » Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2019 1:00
Balık tutma yarışmasına ilgi büyüktü

Eğlenceli bir yarış içerisinde geçen yarışmada birinci olan Fazlı Bozkurt’a ödülünü Dodurga başkanı Selim tuna ,ikinci olan Burak Arabacı’ya ödülünü Bozüyük ve avcılar başkanı Nurettin oydu ,üçüncü olan Hüseyin Kayoluk’a ödülünü Dodurgalılar yardımlaşma ve kaynaşma başkanı Emrah İyan, dördüncü olan Yaşar Ekinay’a ödülünü başkan yardımcısı ve Güneşspor kulübü başkanı Ümit Kök ,beşinci olan Abdurrahman Arabacı’ya ödülünü dernek yöneticisi Osman Fişenk verdi.

Ayrıca tören sonrası başkan yardımcısı ve Güneşspor kulübü başkanı Ümit Kök Dodurga için yazdığı ve çerçevelettigi şiirini başkanı ve dernek başkanı Emrah İyan’a takdim etti .

Ümit Kök yaptığı açıklamada “Dodurganın ve barajının tanıtımınını sağlamak ve kaynaşmayı sağlayarak sosyal bir olarak geleneksel hale gelen bu yarışmaya her gecen gün ilginin arttığını görmek bizleri mutlu etti. Dodurgalı hemşehrilerimizin her zamanki gibi misafirperverliğini buradada gördük ayrıca başkanımız ve Bozüyük başkanımız Nurettin Oydunun ,Dodurga barajı hakkındaki projelerini hepimiz bilmekteyiz ,inşallah bu projeler hayata geçince bu güzel barajımız halkımızın vazgeçilmezi olacak. Bu organizasyonu düzenleyen bizlere bu organizasyonu kazandıran ve bu etkinliği ilk olarak başlatan başta Dodurgalılar yardımlaşma ve kaynaşma eski başkanı Mustafa Küplü’ye ve simdiki başkanı Emrah İyan’a yönetim kuruluna destek olan başta başkanı ve emegi geçen herkese çok teşekkür ederiz” dedi.

Etiketler: , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ