Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

ART NİYET ARAMAKTAYIZ

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Bozüyük Esnaf ve Sanatkarlar Odasının simit fiyatlarına 25 kuruş zam yapmasıyla ilgili açıklama yaptı. Başkan Bakıcı: ‘İlimiz ve ilçelerimizde herhangi bir zam söz konusu değilken ilçemizde bu dönemde böyle bir zam olayının arkasında art niyet aramaktayız.

HABER » BOZÜYÜK » ART NİYET ARAMAKTAYIZ » Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2019 15:45
ART NİYET ARAMAKTAYIZ

Fatih Bakıcı, Esnaf ve Sanatkarlar Odasının simit fiyatlarına 25 kuruş yapmasıyla ilgili açıklama yaptı. Başkan Bakıcı: ‘İlimiz ve ilçelerimizde herhangi bir söz konusu değilken ilçemizde bu dönemde böyle bir olayının arkasında art niyet aramaktayız. Haksızlıklar karşısındaki dik duruşumuz hiçbir zaman değişmeyecek olup konu ile ilgili mücadelemiz devam edecektir.’ dedi.

açıklamasında şu cümlelere yer verdi: ‘ Esnaf ve Sanatkarlar Odasının 13.02.2019 tarihinde Belediyemize gelen yazısı ile oda yetkililerinin ilçemizde 1 TL’ye satılan mevcut simit fiyatına 25 KRŞ yaparak 1,25 TL’ye satılmasının onaylandığını tarafımıza bildirmişlerdir. Yazı elimize ulaştıktan sonra konu ile ilgili itiraz yazımızı yetkili makamlara iletmiş bulunmaktayım.

İlimiz ve ilçelerimizde herhangi bir söz konusu değilken ilçemizde bu dönemde böyle bir olayının arkasında art niyet aramaktayız. Haksızlıklar karşısındaki dik duruşumuz hiçbir zaman değişmeyecek olup konu ile ilgili mücadelemiz devam edecektir.Kendi işletmemiz olan Cemalettin Köklü Parkı’nda simit fiyatlarımız 1 TL olarak devam edecektir. Kamuoyuna önemle duyrulur.’ dedi.

Etiketler: , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ