Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Ak Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı’nın Ramazan Bayramı kutlama mesajı

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM İçişleri Komisyon Üyesi, Kuruluş Diriliş ve Kurtuluşun Şehri Bilecik Milletvekili SELİM YAĞCI’nın Ramazan Bayramı kutlama mesajı.

HABER » BOZÜYÜKKUTLAMALAR » Ak Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı’nın Ramazan Bayramı kutlama mesajı » Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2021 17:24
Ak Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı’nın Ramazan Bayramı kutlama mesajı

Değerli hemşehrilerim. On bir ayın sultanı ’ı gelenek ve göreneklerimize göre uğurlayamıyor olmanın hüznünü hep birlikte yaşıyoruz.

Gönlümüz, geçmiş bayramlarda olduğu gibi sevdiklerimizle bir arada olmayı istiyor.
Tüm dünya ile birlikte bizi de etkileyen nedeniyle bayramı evlerimizde geçirmek durumundayız.
Hep birlikte kurallara uyar, -mesafe-temizlik hassasiyetine riayet edersek, Allah’ın izniyle, bu süreçten alnımızın akıyla çıkacağımız günler yakındır.

virüsü salgını nedeniyle kaybettiğimiz vatandaşlarımızı ve tüm şehitlerimizi rahmet ve şükranla yâd ediyor, gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Geride kalan ailelerine Allah sabırlar versin.
Salgın sürecinde özverili bir şekilde görev yapan, başta olmak üzere tüm kamu ve özel sektör çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Yaptığımız ibadet ve duaların yaşadığımız bu sıkıntılı süreci biran önce şehrim, ülkem ve insanlık adına aşmamıza vesile olmasını diliyorum.
Alınan tedbirler sebebiyle hiçbir vatandaşımızın mağduriyet yaşamaması, zorluğa, yokluğa, yoksulluğa düşmemesi için çalışıyoruz.

Sosyal Koruma Kalkanı programlarıyla, hem ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza, hem de istihdamdaki kayıptan dolayı sıkıntıya düşen çalışanlarımıza desteği sürdürüyoruz.

Şeyh Edebalı’nın “İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN” anlayışıyla gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz.
İnşallah salgın sonrası yeniden şekillenecek dünyada, ’nin gücünü, zenginliğini, refahını yükseklere taşımak için hazırlıklarımızı yapıyoruz.

Geleceğe ümit ve güvenle baktığımız bu güzel bayram gününde, yanında olamadığımız sevdiklerimizle yeniden bu mutluluğu paylaşacağımıza inanıyorum.

Rabbim bir sonraki bayramına sağlıkla, esenlikle, huzurla bizleri kavuştursun.
Bu vesile ile tüm hemşehrilerimin ve Türk İslam aleminin Bayramını Kutluyorum.
Hep birlikte daha iyiye daha güzele…

Etiketler: , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ