Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bayram öncesinde Bozüyük Belediyesinden gıda yardımı

Bozüyük Belediyesi tarafından sosyal yardım çalışmaları kapsamında; 1200 aileye gıda kolisi, 1800 aileye bayram paketi ve 1600 aileye elma yardımı yapılarak Can Suyu Projesi kapsamında 519 aileye de 142.725 tl nakdi destek verildi.

HABER » BOZÜYÜK » Bayram öncesinde Bozüyük Belediyesinden gıda yardımı » Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2021 16:41
Bayram öncesinde Bozüyük Belediyesinden gıda yardımı

Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi ailelere yapılan gıda yardımları dağıtım hazırlıklarını eden Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, dağıtım ekibine çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Ekiplere olarak ayı boyunca ihtiyaç sahiplerini unutmadıklarını ve her zaman yanlarında olduklarını belirten Başkan Bakkalcıoğlu “bu süreçte ihtiyaç sahibi ailelerimize, nedeni ile çalışamayan yada işyerini kapatan esnaflarımıza da destek vermek istedik.

Bu desteklerimizi ailelerimize sizler vasıtasıyla ulaştırdık. Yaptığınız iş çok kutsal, emeğinize sağlık” diyerek dağıtım ekibine teşekkür etti.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekiplerince ilçede ikamet eden ihtiyaç sahibi aileler, işine ara veren esnafa, işinden ayrılmak zorunda kalan Bozüyüklüler için hazırlanan temel gıda maddelerinin bulunduğu gıda kolileri ve meyve desteği ile içerisinde et, sucuk, bayram için şeker ve çikolatadan oluşan bayram paketleri teslim edildi.

Bayram paketlerinde yer alan et ürünleri, Başkan Yardımcısı Veteriner Hekim Mahmut Fındık ve Veteriner Hekiminin denetiminden geçirilerek paketlendi.

Ekipler ettikleri ailelere Başkanı Mehmet Talat ’nun “Sağlık, güzellik, birlik ve beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha mutlu bir bayram dileklerimle, Bayramınızı yürekten kutlarım.” ifadelerinin yer aldığı bayram tebriği mesajını ileterek, sağlıklı, mutlu, huzurlu bir bayram geçirmeleri temennisinde bulundular.

Etiketler: , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ