Oba Gençlik Kampına 22 milyon TL'lik ödenek ayrıldı | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Oba Gençlik Kampına 22 milyon TL’lik ödenek ayrıldı

Milletvekili Selim Yağcı, Söğüt ilçesine kurulması planlanan Oba Gençlik Kampı projesini için 22 milyon ödenek ayrıldığı müjdesini verdi.

ANA SAYFA » BÖLGE » Oba Gençlik Kampına 22 milyon TL’lik ödenek ayrıldı Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2020 17:08
Oba Gençlik Kampına 22 milyon TL’lik ödenek ayrıldı

Osmanlı Devleti’nin tohumlarının atıldığı ve dallarının filizlendiği tarihimizin en önemli merkezi olan Söğüt İlçesi’ne Oba Gençlik Kampı kuruluyor.

blank

22 Milyon TL’ye mal olacak büyük projenin müjdesini veren Milletvekili Selim Yağcı, “Söğüt ve Bilecik olarak yıllardır kuruluşun merkezi olan Bilecik’imizi, Söğüt’ümüzü gençlerimize daha iyi tanıtabilmek için bir Gençlik Kamp Merkezi hayal ve hedefimiz vardı. Oba Gençlik Kampı projesini bakanımıza arz ettik, bu proje için bakanlıkça 22 milyon ödenek ayrılmıştır. Bu Bilecik gençliği ve turizmi için çok önemli bir yatırımdır.

blank

Şehrimize, Söğüt ilçemize gençlerimize ve milletimize hayırlı uğurlu olsun. Katkısı olan başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik Spor Bakanımız Sayın Mehmet Kasapoğlu olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

blank

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ
error: