2020-2021 SEZONU BAL grupları belirlendi

2020-2021 sezonu Bölgesel Amatör Lig grupları açıklandı. Covid-19 salgınının devam ettiği dikkate alınarak 4 ve daha fazla takımla temsil edilen illerin aynı gruplarda, 1, 2 ve 3'er takımla temsil edilen illerin de, birbirine yakın illerle eşleştirilmesi esasına göre yapılan gruplandırma ile BAL'a katılan 266 takım, 9 ayrı bölgede, 4 takımlı 12, 5 takımlı 22 ve 6 takımlı 18 grupta olmak üzere toplam 52 grupta müsabakalarını oynayacak.

featured

4 takımlı gruplar üç devreli lig usulüne göre, 5 ve 6 takımlı gruplar çift devreli lig usulüne göre oynanacak. Her grubun birincisi olan takım bölge birinciliği müsabakalarına katılmaya hak kazanırken, grupta en altta yer alan takım kendi ilinin yerel ligine dönüş yapacak.

Bölge birinciliğine katılma hakkı kazanan 52 takım, 5 takımlı 2 ve 6 takımlı 7 grup olmak üzere toplam 9 tarafsız grup merkezinde bölge birinciliği müsabakalarını oynayacaklar. 9 bölge birincisi TFF 3. Lig’e çıkma hakkı kazanacak.

2020-2021 Sezonunda Bölgesel Amatör Lig’e 7 ve daha fazla takımla katılan illerin hangi grupta yer alacaklarının kuraları ve tüm grupların fikstür çekimi 26 Mart 2021 Cuma günü saat 15.00’te İstanbul’da TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde kulüp temsilcilerinin katılımı olmadan yapılacak olup, TFF’nin kanalından canlı yayınlandı.

Bozüyük Haber Ajansı olarak  4.BÖLGE  1.grupta mücadele edecek  Bilecik’ten 2 kulüp, Eskişehir’de 3 kulübün katılımıyla oynanacak Bölgesel Amatör Ligde Bozüyük Vitra Spora  ve Bayırköy Spora başarılar dileriz.

 

Bölgesel Amatör Lig    4.BÖLGE  1.GRUPTA  mücadele edecek  kulüpler  Bozüyük Vitra Spora, Bayırköy Spor, Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Eskişehir Yunus Emre  Spor ve Eskişehir Sağlık Spor  başarılar dileriz.

İLK HAFTASININ  KARŞILAŞMALARI

Eskişehir Yunus Emre  Spor – Eskişehir Sağlık Spor

Bozüyük Vitra Spor-  Bayırköy  Spor

Anadolu Üniversitesi    BAY


Alanya swingers
Kuşadası swingers
Bursa swingers

Giriş Yap

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!