Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

ZEYNEP’LER İSPANYA YOLCUSU…

Bozüyük Halk Eğitimi Taekwondo kursiyerleri, Milli sporcu ve Yıldız Kızlar 41 kg. Dünya 3.sü Zeynep Nur SARIÇİÇEK ve Zeynep Eda SARI , kurs öğretmeni Taekwondo Milli Antrenörü Güven TANYERİ 01-03 Ekim 2019 tarihlerinde İspanya’ da yapılacak olan Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonasında Ülkemizi temsil edecekler.

HABER » BOZÜYÜKSPOR » ZEYNEP’LER İSPANYA YOLCUSU… » Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2019 16:58
ZEYNEP’LER İSPANYA YOLCUSU…

Konu ile ilgili olarak Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Levent SUSAM “Geleceğimiz olan gençlerimize dışında farklı konularda bireysel gelişimlerini sağlamak amacıyla açmış olduğumuz kurslarımızda alan gençlerimizin ve veren öğretmen arkadaşlarımızın zamanlarda almış oldukları ulusal başarılar işimizi layıkı ile yapmakta olduğumuzun göstergesidir.

Kursiyerlerimizin Milli forma ile İspanya ‘ da terlerinin damlasına kadar mücadele verip şanlı bayrağımızı göndere çektireceklerine inanıyor ve başarılar diliyorum” dedi.

Ülkemize ve ’e madalya ile dönmek istiyoruz

Şampiyona tarihinden önce Ankara ‘ da yapılacak olan Taekwondo Milli Takım Kampına katılacak olan sporcular Zeynep Nur Sarıçiçek Yıldız Kızlar 41kg. da Zeynep Eda SARI Yıldız Kızlar 33kg. da yarışacaklar. Milli Takım Antrenörü olarak görev yapacak olan Güven TANYERİ ise “Sporcularımız şampiyonaya motive olmuş durumdalar, hem teknik hem de taktik olarak iyi hazırlandık, Ülkemize ve ’e madalya ile dönmek istiyoruz. Bizleri destekleyen kurum müdürümüze , velilerimize ve herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Etiketler: , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ