Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

ZEYNEP’LER İSPANYA YOLCUSU…

Bozüyük Halk Eğitimi Taekwondo kursiyerleri, Milli sporcu ve Yıldız Kızlar 41 kg. Dünya 3.sü Zeynep Nur SARIÇİÇEK ve Zeynep Eda SARI , kurs öğretmeni Taekwondo Milli Antrenörü Güven TANYERİ 01-03 Ekim 2019 tarihlerinde İspanya’ da yapılacak olan Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonasında Ülkemizi temsil edecekler.

ZEYNEP’LER İSPANYA YOLCUSU…
21 Eylül 2019 - 16:58

Konu ile ilgili olarak Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Levent SUSAM “Geleceğimiz olan gençlerimize okul dışında farklı konularda bireysel gelişimlerini sağlamak amacıyla açmış olduğumuz spor kurslarımızda eğitim alan gençlerimizin ve eğitim veren öğretmen arkadaşlarımızın son zamanlarda almış oldukları ulusal başarılar işimizi layıkı ile yapmakta olduğumuzun göstergesidir.

Kursiyerlerimizin Milli forma ile İspanya ‘ da terlerinin son damlasına kadar mücadele verip şanlı bayrağımızı göndere çektireceklerine inanıyor ve başarılar diliyorum” dedi.

Ülkemize ve Bozüyük’e madalya ile dönmek istiyoruz

Şampiyona tarihinden önce Ankara ‘ da yapılacak olan Taekwondo Milli Takım Kampına katılacak olan sporcular Zeynep Nur Sarıçiçek Yıldız Kızlar 41kg. da Zeynep Eda SARI Yıldız Kızlar 33kg. da yarışacaklar. Milli Takım Antrenörü olarak görev yapacak olan Güven TANYERİ ise “Sporcularımız şampiyonaya motive olmuş durumdalar, hem teknik hem de taktik olarak iyi hazırlandık, Ülkemize ve Bozüyük’e madalya ile dönmek istiyoruz. Bizleri destekleyen kurum müdürümüze , velilerimize ve herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Tüm hakları saklıdır@BozüyükHaberAjansı