Yeterki halkımız bize desteğini göstersin | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Yeterki halkımız bize desteğini göstersin

Bozüyük’te işitme engelli vatandaşlarımızın kurduğu Bozüyük İşitme Engelliler Yardımlaşma Dayanışma Kültürel Etkinlikler ve Gençlik Spor Kulübü derneği başkanı Abdullah Erol “Derneğimizin üzerine düşen her türlü görevi yapmaya hazırız” dedi.

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » Yeterki halkımız bize desteğini göstersin Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2020 18:48
Yeterki halkımız bize desteğini göstersin

10 Aralık 2019 tarihinde faaliyet hayatına başlayan Bozüyük İşitme Engelliler derneği, işitme engelli vatandaşlarımızın toplumsal ve kamusal alanlarda yapılan kişisel çalışmaları ve girişimleri, dernek çatısında birleştirmek, işitme engellilerin engellerini kaldırmak en büyük hedefleri. Başkanlığını Abdullah Erol’un yaptığı Derneğin yönetim kurulunu Ümit Erkan Başkan Yardımcısı, Emre Karakuş Sekreter, İsmet Sıtkı Arı ve Göksel Porta Yönetim kurulu üyesi olarak oluşmakta.

blank

Dernek başkanı Abdullah Erol yaptığı açıklamada şunları söyledi;
“Yeni Mahalle Pehlivan sokak No:3D bulunan derneğimize katılımlar sürmektedir. Üyelerimizin işitme cihazı, pil, bakım onarım, kulak kalıbı, yeni cihaz ihtiyacı olanlar için indirimli anlaşmalar yapılmış olup, üyelerimizin, giyim, gıda vb. ihtiyaçlarını karşılayacak gerekli market ve mağazalarla indirimli anlaşmalar yapılmış bulunmaktadır.

blank

Biz Bozüyük’te yaşayan halkımızla beraber kültürel, sportif ve sosyal alanda birlik ve bütünlük içinde bir toplum oluşturmak için derneğimizin üzerine düşen her türlü görevi yapmaya hazırız. Yeter ki halkımız bizden desteğini esirgemesin. Elinde işitme engelli raporu bulunan Bozüyük ve Bilecik bölgesindeki kardeşlerimizi üye olmaya davet ediyoruz” dedi.

blank

Bozüyük İşitme Engelliler Yardımlaşma Dayanışma Kültürel Etkinlikler ve Gençlik Spor Kulübü derneği telefonu; 0539 563 4396

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ
error: