YETENEĞİNE GÜVENEN GENÇLER ! BU HABER SİZİN İÇİN | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

YETENEĞİNE GÜVENEN GENÇLER ! BU HABER SİZİN İÇİN

Bozüyük Belediyesi tiyatro seçmeleri başlıyor. Bu sezon yapılacak oyuncu seçmeleri için oyuncu adayları başvurularını 12 Şubat 2020 tarihine kadar Metristepe Kültür Merkezine yapabilecek.

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » YETENEĞİNE GÜVENEN GENÇLER ! BU HABER SİZİN İÇİN Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2020 18:06
YETENEĞİNE GÜVENEN GENÇLER ! BU HABER SİZİN İÇİN

Bozüyük Belediyesi, yeni bir atak yaparak 18-30 yaş arası sanata ilgi duyan gençlerle Bozüyük Belediye Tiyatrosunu hayata geçiriyor. Bozüyük’de yerleşik tiyatronun ilk adımını oyuncu seçmeleri ile atarak kendi oyuncularını seçecek olan Bozüyük Belediye Tiyatrosu, seçtiği öğrencilerine ise 2 yıl süren yoğun bir eğitim verecek.

İki yıllık eğitim sürecinde, Sahne ve Oyuculuk, Geleneksel Türk Tiyatrosu, Çocuk Tiyatrosu, Ses ve Konuşma, Şan, Dans, Doğaçlama gibi uygulama derslerinin yanı sıra, Yönetmenlik, Dünya Tiyatro Tarihi, Türk Tiyatro Tarihi, Oyun Yazarlığı ve Dramaturji gibi kuramsal dersler verilecek. Ayrıca eğitim süreci boyunca, çeşitli branşlarda atölye çalışmaları ve Workshoplar ile eğitimler desteklenecek.

Son Tarih 12 ŞUBAT 2020

Deneyimli eğitmen kadrosu ile verilecek eğitimler sonucunda yetiştirilen nitelikli öğrenciler Bozüyük Belediye Tiyatrosu’nun oyuncu kadrosunu oluşturmuş olacak.

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ