YENİ MAHALLE’DE PARK ALANLARINA YENİLERİ EKLENİYOR « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

YENİ MAHALLE’DE PARK ALANLARINA YENİLERİ EKLENİYOR

HABER » BOZÜYÜK » YENİ MAHALLE’DE PARK ALANLARINA YENİLERİ EKLENİYOR » Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2019 2:03
YENİ MAHALLE’DE PARK ALANLARINA YENİLERİ EKLENİYOR

Bozüyük Belediyesi tarafından ilçe genelinde yapılan yeşil alan çalışmaları ile 2013 yılında 350 bin metrekare olan yeşil alanlar 6 yılda 1 milyon metrekareye ulaşırken park alanlarına yenileri ekleniyor.

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından ’ta yapılan park çalışmalarının 2. 3. etap çalışmaları havaların ısınması ile birlikte yoğun bir tempoda başladı.

2400 metrekarelik bir alan üzerinde yapımına başlanan parkın 3. etabında yürüme alanlarının yapımı ve toprak tesviyesi çalışmaları tamamlandı. Hemen ardından çimleri serilen alana spor aletleri de yerleştirildi. Aynı bölgede geçtiğimiz yaz 1. etabı hizmete sunulan park alanının 2. etabında yürüyüş yolu düzenlemeleri tamamlandı. Bu bölgedeki çalışmalar toprak tesviyesi çalışmaları ile devam ediyor.

Kabakderesi Sokak’ta yapılan park alanında spor sahası, çocuk oyun alanı, çatılı piknik masaları, fitness aletleri, yürüme yolu, oturma bankları ve yer alacak. Parkın yapımı tamamlandığında bölge sakinleri hem spor yapabilecekleri, hem oturup sohbet edebilecekleri, hem de çocuklarının güven içerisinde oynayabileceği modern ve güzel bir alana kavuşmuş olacaklar.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber