Vatandaş soruyor ? Bu çileye kim dur diyecek ! | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Vatandaş soruyor ? Bu çileye kim dur diyecek !

Bozüyük kapalı pazar ile küçük sanayi arasında kalan bölgedeki yaşanan yoğun trafik karmaşası neredeyse İstanbul trafiğini aratmayan cinsten. Özellikle saat 16.00 ile 20.00 da yaşanan bu sıkışıklık çoğu zaman hasarlı kazalarada sebep oluyor.

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » Vatandaş soruyor ? Bu çileye kim dur diyecek ! Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2019 18:41
Vatandaş soruyor ? Bu çileye kim dur diyecek !

Bozüyük ilçe merkezinde bulunan Kapalı Pazar Yeri önünde halk pazarının kurulduğu Salı ve Cumartesi günleri meydana gelen trafik yoğunluğu, hafta içide görülmekte. Özellikle saat 16.00-16.30 da başlayan okul ve işçi servislerininde dahil olduğu bu trafik karmaşası saat 20.00 ‘a kadar devam ediyor. Bu saatler içerisinde hemen hemen hergün maddi hasarlı kazalar meydana geliyor.
blank

Yetkililer artık bir çözüm bulsun

Vatandaşlarımızdan gelen şikayetler doğrultusunda olayı yerinde gözlemleyen muhabirimiz çekimleri yaptığı sırada maddi hasarlı yine kaza meydana geldi. 5 noktadan demiryolu geçidi üzerinde trafiğin birleştiği bu durumun, kendilerine zor anlar yaşattığını ifade eden vatandaşlarımız, yetkililerin bu yaşanan trafik çilesiyle ilgilenmelerini istedi. 

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ
error: