Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Usulsüz sağlık raporu operasyonunda 5 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi

Bilecik merkezli , Bozüyük, Bursa ve Eskişehir de usulsüz sağlık raporu alınması ile ilgili düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 7 şüpheliden 5 i tutuklandı.

HABER » ASAYİŞBÖLGE » Usulsüz sağlık raporu operasyonunda 5 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi » Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2019 0:35
Usulsüz sağlık raporu operasyonunda 5 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi

Geçtiğimiz günlerde İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Bilecik, Bursa ve ‘de usulsüz sağlık raporu alınması ile ilgili olarak ‘Engel-11’ isimli eş zamanlı düzenlenmişti.

5 Kişi tutuklandı

Üç ilde düzenlenen operasyonda 28 kişi gözaltına alınmıştı. Gözaltına alınan 28 kişiden 21’i ilk ifadelerinin ardından serbest kalırken, A.F.T., S.Y., L.K., M.D., S.Ö., M.K. ve M.Y. adlı şüpheliler de bu sabah Adliyesine sevk edildi. Savcılık tarafından alınan ifadelerinin ardından M.Y. ve S.Ö. serbest kalırken, diğer 5 kişi tutuklanmaları talebi ile mahkemeye sevk edildi. A.F.T., S.Y., L.K., M.D. ve M.K. çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak M Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Etiketler: , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ