Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

UN VE EKMEK SIKINTISI YAŞAMAYACAĞIZ

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, küresel salgına karşı alınacak tedbir çalışmaları kapsamında fırıncı esnafı ile bir araya geldi.

HABER » BOZÜYÜK » UN VE EKMEK SIKINTISI YAŞAMAYACAĞIZ » Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2020 17:25
UN VE EKMEK SIKINTISI YAŞAMAYACAĞIZ

’te yaşanan nedeni ile vatandaşların bu zorlu dönemi daha rahat geçirebilmeleri amacı ile vatandaşların rahatlığını ve güvenliğini sağlamaya yönelik tedbirler alınmaya devam ediyor.

Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Başkanlık makamında bir araya geldiği fırıncı esnafı ile bir süre görüşerek vatandaşların yaşadığımız bu dönemde ekmek konusunda sıkıntı yaşamaması için yapılması gerekenler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Görüşmenin ardından konu hakkında bilgi veren Başkan alınacak her türlü tedbirin vatandaşların sağlığı ve güvenliğinin sağlanması için olduğuna dikkat çekerek ilgili meslek gruplarının yetkilileri ile hep birlikte görüşerek karar aldıklarını belirtti.

Başkan Bakkalcıoğlu “Ekmek davasının emekçileri Fırıncı esnafımızla yaptığımız toplantıda, kesinlikle un ve ekmek sıkıntısı yaşamayacağımızı onlardan duymak bizi gururlandırdı. Ekmek imalatı, sevkiyatı, satışı süreçlerinde, siz değerli halkımızı daha hijyenik ve sağlıklı ürünlerle buluşturmak için önlemler ve tedbirlerin olması gerektiğini konuştuk. Beraber aldığımız kararlar, uygulanacak yaptırımlar ve tedbirler siz değerli hemşehrilerimizin sağlığı için” dedi.

Etiketler: , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ