UN VE EKMEK SIKINTISI YAŞAMAYACAĞIZ « Bozüyük Haber Ajansı Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük Haber Ajansı

UN VE EKMEK SIKINTISI YAŞAMAYACAĞIZ

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, küresel salgına karşı alınacak tedbir çalışmaları kapsamında fırıncı esnafı ile bir araya geldi.

UN VE EKMEK SIKINTISI YAŞAMAYACAĞIZ
ANA SAYFA » BOZÜYÜK » UN VE EKMEK SIKINTISI YAŞAMAYACAĞIZ
Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2020 17:25

’te yaşanan küresel salgın nedeni ile vatandaşların bu zorlu dönemi daha rahat geçirebilmeleri amacı ile vatandaşların rahatlığını ve güvenliğini sağlamaya yönelik tedbirler alınmaya devam ediyor.

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Başkanlık makamında geldiği ile bir süre görüşerek vatandaşların yaşadığımız bu dönemde ekmek konusunda sıkıntı yaşamaması için yapılması gerekenler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Görüşmenin ardından konu hakkında bilgi veren Başkan Bakkalcıoğlu alınacak her türlü tedbirin vatandaşların sağlığı ve güvenliğinin sağlanması için olduğuna dikkat çekerek ilgili meslek gruplarının yetkilileri ile hep birlikte görüşerek karar aldıklarını belirtti.

Başkan Bakkalcıoğlu “Ekmek davasının emekçileri Fırıncı esnafımızla yaptığımız toplantıda, kesinlikle yaşamayacağımızı onlardan duymak bizi gururlandırdı. Ekmek imalatı, sevkiyatı, satışı süreçlerinde, siz değerli halkımızı daha hijyenik ve sağlıklı ürünlerle buluşturmak için önlemler ve tedbirlerin nasıl olması gerektiğini konuştuk. Beraber aldığımız kararlar, uygulanacak yaptırımlar ve tedbirler siz değerli hemşehrilerimizin sağlığı için” dedi.

20 Mart 2020 - 17:25 'de yayınlandı | BOZÜYÜK |
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ