Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Türkiye’nin en büyük halı saha ligi Pasliga şimdi Bozüyük ve Bilecik’te

Türkiye’deki en iyi halı saha organizasyonlarından olan ve 8 ilde hizmet veren Pasliga, Bozüyük, Bilecik Bölge sorumlusu Hasan TİRYAKİOĞLU ’nun girişimleri ile Bozüyük ve Bilecik’te başlıyor.

Türkiye’nin en büyük halı saha ligi Pasliga şimdi Bozüyük ve Bilecik’te
05 Ağustos 2020 - 19:07

Konu hakkında bilgi veren Bozüyük, Bilecik Bölge sorumlusu Hasan TİRYAKİOĞLU yaptığı açıklamada; Ülkenin en iyi organizasyonlarından olan, Pasliga’yı Bozüyük, Bilecik’e kazandırmaktan mutluyuz, futbolu erişilebilir ve daha çekici hale getiren güçlü bir platform olan Pasliga ile artık halı saha maçlarımız, şampiyonlar ligi heyecanında geçecek” dedi.

Pasliga, İl şampiyonlarının Antalya’da kıyasıya mücadele verecekleri ligde, maçlar hakem ve kameraman eşliğinde videolar full hd kalitesinde çekiliyor. Lig ile ilgili soru ve kayıt işlemleri için irtibat numarası 0552 634 4343 dür. Ayrıntılı bilgi için tıklayın www.pasliga.com

PASLİGA NEDİR

Pasliga Türkiye’de hizmet veren Topmond Events firmasının düzenlediği profesyonel ekibi ile standart halı sha maçlarında vermiş olduğu hizmetle oyucuları şampiyonlar ligi havası yaşatan halı saha ligi orginizasyonudur.

Tüm hakları saklıdır@BozüyükHaberAjansı