TEKRAR ADAY GÖSTERİLDİLER

featured

AK Parti’nin tüm Bilecik Belediye Başkan adayları Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen aday tanıtım toplantısı ile kamuoyuna tanıtıldı. Toplantıda AK Parti’nin Bozüyük Belediye Başkan Adayı, ilçede tek aday olan mevcut Belediye Başkanlığı görevini başarı ile sürdüren Fatih Bakıcı olarak açıklandı.

Adaylığı ile ilgili olarak kısa bir değerlendirmede bulunan Fatih Bakıcı, “31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için AK Parti Bozüyük Belediye Başkan Adaylığı şahsıma tevdi edilmiştir. Aday Tanıtım Toplantımızda bizleri yalnız bırakmayan, salonlara sığmayan hemşehrilerime teşekkürlerimi sunuyorum. Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de tüm dava arkadaşlarımla omuz omuza çalışıp AK Belediyeciliği Bozüyük’ümüze yaşatmaya devam edeceğiz. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” dedi.Toplantı öncesi ve sonrasında Hemşehrilerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Fatih Bakıcı hepsiyle yakından ilgilendi.

Aday tanıtım toplantısının sonunda 6 yıllık Bozüyük Belediye Başkanlığı görevi süresince hayata geçirdiği 160’ı aşkın proje ile Bozüyük’ün çehresini değiştiren, yıllarca yapılamayanları yapan, otogar, mahalle konakları, parklar, alt yapı ve üst yapı,  kapalı Pazar, klimalı duraklar, belediye işletmeleri, spor sahaları, sosyal ve kültürel etkinlikler, Bozüyük’ün ilk müzesi gibi yatırımlarla fark yaratan, çalışkanlığı, dürüstlüğü, samimiyeti ve içtenliği ile sevilen, Bozüyük’ün geçmişine sahip çıkan geleceğine hitap eden projelerle ‘güçlü gelecek güçlü Bozüyük için” mesai mefhumu gözetmeden çalışan Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı Bozüyük Belediye Başkan Adayı olarak tebrikleri kabul etti.

1980 yılında Bozüyük’te doğan Üniversite öğrenimine kadar yaşamını Bozüyük’te sürdüren Başkan Adayı Fatih Bakıcı Balıkesir Üniversitesi MYO Bilgisayarlı Muhasebe Bölümü’nden mezun oldu. Bir aile şirketi olarak kurulan ve hizmet alanı genişletilerek 2002 yılında şirketleşme çalışmaları tamamlanan, Bakıcı Kömür İnş. ve Gıda Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti’nde Genel Müdürlük görevinde bulundu. Siyasi hayatı AK Parti çatısı altında 2009 yılı yerel seçimlerinde Belediye Meclis Üyeliği seçimleri ile başladı. Aynı yıl seçildiği AK Parti Belediye Meclisi Üyeliği görevini yürütürken Belediye Meclisi çatısı altında yaklaşık 3 yıl Belediye Meclisi İmar Komisyonu Başkanlığı ve Belediye Meclisi Denetleme Komisyonu Başkanlığı görevini başarı ile sürdürdü. 24.12.2012 tarihinde olağanüstü bir şekilde gerçekleştirilen Belediye Meclisi Toplantısı’nda yapılan Belediye Başkan Vekilliği seçimi ile birlikte Bozüyük Belediye Başkan Vekili görevine başladı. Ardından 30 Mart 2014’te yapılan Yerel Seçimlerde AK Parti Bozüyük Belediye Başkan Adayı olan Fatih Bakıcı seçimlerde aldığı yüksek oy oranı ile Bozüyük Belediye Başkanı seçildi. İngilizce bilen, üniversite yılları haricinde hayatının her anını Bozüyük’te geçiren Belediye Başkanı Fatih Bakıcı evli ve üç çocuk babası.

Öte yandan Bozüyük’ün Dodurga Beldesi’nin adayı ise mevcut Belediye Başkanı Selim Tuna oldu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!