Serbest Muhasebeci Mali Müşaviri Arif Çelik kendi bürosunda hizmet vermeye başladı | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Serbest Muhasebeci Mali Müşaviri Arif Çelik kendi bürosunda hizmet vermeye başladı

İlimizin ileri gelen STK başkanlarından Bilecik Bozüyük Engelliler Dayanışma Derneği Başkanı İsmail ÇELİK’in oğlu, ilimizin en genç Serbest Muhasebeci Mali Müşaviri, Arif ÇELİK’e ait Mali Müşavirlik ofisi gerçekleştirilen açılış töreni ile hizmete girdi.

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » Serbest Muhasebeci Mali Müşaviri Arif Çelik kendi bürosunda hizmet vermeye başladı Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2020 2:09
Serbest Muhasebeci Mali Müşaviri Arif Çelik kendi bürosunda hizmet vermeye başladı

Muhasebe ve Denetim alanında Yüksek Lisans mezunu olan Serbest Muhasebeci Mali Müşaviri Arif ÇELİK, önceki iş hayatında Halk Eğitimi Merkezi’nde muhasebe üzerine eğitimler vererek muhasebe alanında şehrimize katkıda bulunmuştu. Özel şirketlerin muhasebe departmanlarında da çalıştıktan sonra muhasebe camiasına olan katkılarını kendi bürosunda devam ettirecek.
blank

Kasımpaşa Mah. Köteşliler Cad. No:11/2 Bozüyük (Belediye ekmek fırını karşısı) adresinde hizmet vermeye başlayan SMMM Arif ÇELİK ofisinin açılışı, Bilecik SMMM Oda başkanı SMMM Ertuğrul AÇIKGÖZ ve çok sayıda meslektaş, STK başkanları ve Bozüyük esnaflarının katılımı ile sosyal mesafe kurallarına uyularak gerçekleştirildi.

Davetlilerle yakından ilgilenen SMMM Arif ÇELİK, “Büromun açılışına katılım sağlayan, çiçek gönderen değerli dostlarıma ve telgrafla tebrik eden Bilecik Millet Vekillerimiz Sn. Yaşar TÜZÜN ve Sn. Selim YAĞCI beylere teşekkürlerimi sunarım.” Dedi.

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ