Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

SAHAYA “BAŞIMIZ SAĞ OLSUN” PANKARTI İLE ÇIKTILAR

Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Bayan Voleybol Takımı geçtiğimiz hafta tüm Türkiye’yi yasa boğan, İdlib’de verdiğimiz 34 şehidimiz için ellerindeki “Başımız Sağ Olsun” pankartı ile sahaya çıkarak üzüntülerini dile getirdiler.

HABER » BOZÜYÜK » SAHAYA “BAŞIMIZ SAĞ OLSUN” PANKARTI İLE ÇIKTILAR » Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2020 16:09
SAHAYA “BAŞIMIZ SAĞ OLSUN” PANKARTI İLE ÇIKTILAR

İdlib Şehitlerini unutmayarak böylesine anlamlı bir davranışa imza atan Bozüyük Eğitim ve Kulübü, Türkiye Voleybol Federasyonu Yıldız Kızlar Kategorisi İl Şampiyonası dördüncü maçında da 3-0 galip gelerek liderliğini sürdürdü.

Kapalı Salonu’nda oynanan müsabakada Eğitim ve Kulübü, Gençlik Spor Kulübü ile karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Bozüyük Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Başkan Yardımcıları Mahmut Fındık ve Ali Şahinoğlu, İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Elmas, Kulüp Yöneticileri ve sporcuların aileleri büyük bir heyecanla takip etti.

Karşılaşmaya hızlı başlayan Eğitim ve Spor Kulübü Yıldız Kızlar Voleybol Takımı setleri 25-9, 25-21 ve 25-16 skorlarla 3-0 kazandı. Voleybol severlerin yoğun katılımı ile gerçekleşen müsabakada Eğitim ve Spor Kulübü aldığı galibiyetle İl Şampiyonluğu yolunda önemli bir adım atmış oldu.

Maç sonrasında Bozüyük Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Eğitim ve Spor Kulübü Yıldız Kızlar Voleybol Takımı’nı tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Başkan Bakkalcıoğlu ayrıca ellerindeki “Başımız Sağ Olsun” pankartı ile sahaya çıkarak üzüntülerini dile getiren voleybol takımına bu duyarlı davranışları nedeni ile de teşekkür etti.

Etiketler: , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ