Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Rabiye Tuncer “Bozüyük’e en yakışanı, en güzelini yapmak için uğraşıyoruz”

Geçtiğimiz günlerde Bozüyük İlçe Orman İşletme Müdürlüğü’nün önündeki 2 ağacın kesilmesi ve Dodurga belediyesine ait olan bir kamyona yüklenmesi üzerine çok sayıda vatandaşımız haber muhabirimizi arayarak durumu bildirmişti. Vatandaşlarımızın merak ettiği konu olan ağaçların niçin kesildiği ve Dodurga belediyesinin aracının niçin orada bulunduğu üzerine haber muhabirimiz, 5 ay önce göreve başlayan Bozüyük İlçe Orman İşletme Müdürü Rabiye Tuncer ile bir görüşme sağladı.

HABER » BOZÜYÜK » Rabiye Tuncer “Bozüyük’e en yakışanı, en güzelini yapmak için uğraşıyoruz” » Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2020 1:18
Rabiye Tuncer “Bozüyük’e en yakışanı, en güzelini yapmak için uğraşıyoruz”

ŞEFLİKTEN MÜDÜRLÜĞE DÖNMÜŞ BİNAMIZA EK İLAVELER YAPMAMIZ GEREKİYOR

İlçe İşletme Müdürü Rabiye Tuncer, konu üzerinde yaptığı açıklamada şunları belirtti;
“Şeflikten işletme müdürlüğüne dönmüş olan binamız yetersiz,bunun içinde çalışan arkadaşlarımıza yer açmamız gerekmekte. ilçemize sağlıklı hizmet verebilmemiz için, binamızın Bozüyük’e ve kamu kurumuna yakışır bir hale getirmemiz lazım. Şeflikten işletme müdürlüğüne dönmüş binada bir toplantı salonunun, bir yemekhanesinin olması gerekiyor. Ağaç kesimi için kimseden izin almadık, izin için zaten o kamu kurumuda biziz” dedi.

DEPOMUZDA BOŞ YERİMİZ VARDI, AĞAÇLARI ORAYA NAKLETTİK

Açıklamasına devam eden İlçe İşletme Müdürü Rabiye Tuncer;
“Kesilen ağaçları, ya depomuza yada depomuza nakletmemiz lazımdı. depoda boş yerimiz olduğu için belediyesinden nakil için araç istedik ve onlarda depoya naklini yaptı. Ayrıca depo alanında yaptığımız çalışmalar var, çalışmalar devam ettiği için Dodurga ile yapmış olduğumuz akar yakıt karşılığı hizmet protokolümüz var.”

BOZÜYÜK’E YAKIŞAN MÜDÜRLÜĞÜ VE GÜZEL PROJELER

Bozüyük’ümüz için en güzel, en yakışan şekilde ve çok güzel projeler ile müdürlüğümüz canla başla çalışmaktadır ve inanın daha çok yapılacak işlerimiz var. Ben muaviniydim, buranın kuruluşunu teklif edenlerden de biriydim. Bu 5 sene sonra kurulabildi ve 5 sene sonra bize nasip oldu. benim için en fazla emek vermek istediğim yerdi. Hazırlığını yaptığımız projeler ile istihdama yönelik, hem köylüsünü, hem de turizme yönelik katma değerler oluşturacağız” dedi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ