Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

MHP Bozüyük İlçe Kongresini yaptı

Yaklaşık 11 ay önce Bozüyük Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanlığına atanan Serdar Pehlivan, bugün yapılan ilçe kongresinde delegelerinin oyu ile tekrar Bozüyük ilçe başkanı oldu.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » MHP Bozüyük İlçe Kongresini yaptı » Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2020 22:42
MHP Bozüyük İlçe Kongresini yaptı

Metristepe kültür merkezinde gerçekleşen kongrede, Bilecik il ve ilçe başkanlarının yanı sıra, il ve ilçe başkanlarıda kongreye katıldı. Tek adayın yer aldığı kongrede delegelerin oyu ile tekrar İlçe başkanı oldu.

yaptığı konuşmada şunları belirtti;
“Yaklaşık 11 ay önce atama yöntemi ile göreve geldik. Bir emanet olarak devraldık, öncelikli hedefimiz partimizi sürecine sağlıklı bir biçimde getirebilmekti. Milliyetçi Hareket Partisi, Bozüyük’te bir kaleydi. Özellikle 5 senede büyük sıkıntılar yaşadık, bunu hepimiz biliyoruz. iki seçimde aldığımız oy ortada! Bu durum canımızı çok yakıyor, acıtıyor.

GENEL BAŞKANIMIZ DEVLET BAHÇELİ’Yİ BİZİM ÇOK İYİ İFADE ETMEMİZ LAZIM

Bozüyük, burası kuruluşun ve kurtuluşun beşiği, burada kesinlikle ve kesinlikle en zirvede olmak zorundadır. Halkımızda bu potansiyel var, öncelikle liderimiz Devlet Bahçeli’yi, genel başkanımızı bizim çok iyi ifade etmemiz lazım. Bir yerde başarı yoksa, bunu öz eleştiri yapıp kendimizi eleştirmemiz lazım, hatayı kendimizde aramamız lazım. Genel merkezimizi, genel başkanımızın politikalarını çok iyi ifade etmemiz, anlatmamız lazım. Anlatamıyorsak biz kendimiz ikna olmamışız demektir, başarı ihtimali sıfırdır.

Genel başkanımızın politikalarını, halkımızın, bölgemizin,coğrafyamızın sorunları ile harmanlayıp çok iyi ifade etmemiz, samimi olmamız, bu şekilde bir yapmamız lazım, insanlara gerçekten abi, kardeş aile gibi yaklaşmamız gerekiyor.

BÖLGEMİZ İÇİN NASIL FAYDALI OLABİLİRİZ! BUNU ÇALIŞMALARINI YAPIYORUZ

Çalışma arkadaşlarımızla bir yapabiliriz, Bozüyük’ümüz, bölgemiz için faydalı olabiliriz, bunların çalışmalarını yapıyoruz. Benim derdim koltuk işgal etmek değildir, bu zaten davaya en büyük ihanettir. Biz canımızla, kanımızla, terimizle bu davaya bir şeyler verebiliyorsak, amacımızda bu! nefesimize kadarda amacımız bu olacaktır. İhanet etmeden liderimizin, teşkilatımızın çizdiği çizgiden bir milim bile sapmadan bizim amacımız, bizim gayemiz bu olacaktır.

DAVAMIZI EN ZİRVEYE TAŞIYACAĞIZ. BUNUN SÖZÜNÜ VERİYORUM

Bizim 3 senelik dönemimizde Milliyetçi Hareket Partisi’ni bir yükselişe geçtiğini ilçemizde, bölgemizde herkes görecek. Bunun çalışmalarını yapıcaz, kendimizi herkesin anlayabileceği gibi çok iyi ifade edicez, Allahın izniyle de Milliyetçi Hareket Partisi’ni, Üç hilali, davamızın en zirvesine taşıyacağız. Bende bunun sözünü veriyorum, namus sözü veriyorum” dedi.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ