Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

PROJE VE MARKALAŞMANIN ÖNEMİ İSİMLİ KONFERANS DÜZENLENDİ

HABER » BOZÜYÜK » PROJE VE MARKALAŞMANIN ÖNEMİ İSİMLİ KONFERANS DÜZENLENDİ » Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2018 21:42
PROJE VE MARKALAŞMANIN ÖNEMİ İSİMLİ KONFERANS DÜZENLENDİ

Buluş yapma ,patent alma ve Markalaşmanın öneminin her geçen gün arttığı bu yıllarda, rekabet edebilmek için marka olmanın gerekliliğini her platformda dile getiren Girişimciliği Destekleme başkanı Celali Yılmaz ve ilçe milli müdürlüğü iş birliği ile İMKB Anadolu Lisesi konferans salonunda “ ve Markalaşmanın önemi” isimli konferans düzenlendi.

Girişimciliği Destekleme ve Bozüyük ilçe milli müdürlüğü  paydaşlığında düzenlenen programda Projeler patent ve markalaşma konularında ilçemizdeki teknik öğretmenler ile bazı branş öğretmenlerine sunum yapıldı. Milli Müdürü Servet Çetinkaya’nın açılış konuşması yaptığı programda , Şeyh Edebali Üniversitesi öğretim üyesi ve Kamu Sanayi üniversite işbirliği başkanı Profesör Doktor Harun Mindivan projeler teknopark portal tanıtımı , Sanayi tesvik destekleri ve ilimiz ile ilgili teknolojik çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Bilecik’te Teknopark açıldığını ve taleplerin kabul edildiğini özellikle belirtti .Daha sonra Türk patent ve marka Kurumu’ndan uzman Emre Seyrek patent faydalı model ve markalaşmanın önemi hakkında sunumlar yaptılar.

Yoğun katılımın olduğu  Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Hediye İman’ında destek vererek katıldığı program ilçe milli müdürü ve Bozüyük girişimciliği destekleme yönetim kurulu başkanı Celali Yılmaz tarafından konuşmacılara plaket ve hediye takdimi ile sona erdi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ