ÖNCELİK HAYATIN, ÖNCELİK YAYANIN « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

ÖNCELİK HAYATIN, ÖNCELİK YAYANIN

HABER » BOZÜYÜKEĞİTİM » ÖNCELİK HAYATIN, ÖNCELİK YAYANIN » Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2019 20:39
ÖNCELİK HAYATIN, ÖNCELİK YAYANIN

Bilecik Bozüyük ilçesinde ve Türkiye’de eş zamanlı olarak gerçekleştirilen “ÖNCELİK HAYATIN, ÖNCELİK YAYANIN” uygulaması yapıldı.

’te saat 12.00’de başlayan uygulamaya, Kaymakam Hasan YAMAN, İlçe Emniyet Müdürü Hakkı GÜNER, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Serkan AKTAY, İlçe Milli Eğitim Müdürü Servet ÇETİNKAYA, öğrenciler diğer ilgililer katıldı.

Trafikte yaya önceliğine dikkat çekilmesi amaçlanan uygulama öncesi öğrencilere bilgi veren Kaymakam Hasan YAMAN, trafikte seyreden araçların yaya geçitlerine ve okul geçitlerine yaklaştıklarında yavaşlamaları gerektiğini bildirdi. Hasan YAMAN, “Araç sürücülerinin, geçitlerde beklemekte olan yaya varsa onları beklemeleri ve geçişlerini sağlamaları gerekiyor. Bu farkındalığı öğrencilerimizle birlikte bugün gerçekleştiriyoruz. “ÖNCELİK HAYATIN, ÖNCELİK YAYANIN” diyoruz” ifadelerini kullandı.

Daha sonra protokol ve öğrenciler, cadde üzerindeki yaya geçitlerinden geçerek trafikte yaya üstünlüğünün önemine dikkat çekti.Bozüyük İlçe Emniyet Müdürü Hakkı GÜNER ve ekipleri de, konuyla ilgili araç sürücülerine broşürler dağıtarak bilgilendirmede bulundu.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber