Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

MUSTAFA AKIŞ KİMLİĞİ BİLİNMEYEN BİR ŞAHIS TARAFINDAN SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI

Bozüyük Dernekler Müdürlüğü’nde çalışan Mustafa Akış, kimliği bilinmeyen maskeli bir şahıs tarafından evinin önünde silahlı saldırıya uğradı.

HABER » BOZÜYÜK » MUSTAFA AKIŞ KİMLİĞİ BİLİNMEYEN BİR ŞAHIS TARAFINDAN SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI » Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2018 20:26
MUSTAFA AKIŞ KİMLİĞİ BİLİNMEYEN BİR ŞAHIS TARAFINDAN SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI

Akşam saatlerinde Dernekler müdürlüğünde çalışan ,aynı zamanda MHP Oğuz Sertler’ede yakınlığı ile de bilinen Mustafa Akış ,arabasından inerek evininin önünde arkasından yaklaşan yüzü maskeli ,kimliği belirsiz bir şahıs tarafından bacaklarına iki el ateş açıldı. Olayda yaralanan Mustafa Akış Devlet hastanesine kaldırıldı . Akışın sağ bacağından giren kurşun olay anında çıkarken ,sol bacağındaki kurşun doktorların müdehalesi ile çıkarıldı.


Akış’ı silahla yaralayan maskeli kimliği belirsiz kişinin bulunması için Emniyet güçlerinin de hemen harekete geçtiği ve olay yerini gösteren bütün kameraları inceleyerek kişinin kimliğini tespit etmeye çalıştığı da gelen bilgiler arasında yer alırken olayla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.
Mustafa Akışın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ