PAZARYERİ CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AÇIKLANDI « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

PAZARYERİ CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AÇIKLANDI

31 Mart 2019 günü yapılacak Mahalli İdareler Seçimi öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayları belli olmaya başladı.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » PAZARYERİ CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AÇIKLANDI » Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2018 23:43
PAZARYERİ CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AÇIKLANDI

31 Mart 2019 günü Mahalli İdareler Seçimi öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayları belli olmaya başladı. ilçesinde, Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün tarafından yapılan tanıtım toplantısı ile Pazaryeri CHP Başkan Adayı olarak Bursa Pazaryeri Köyleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Torun’nun  ismi açıklandı.

1969 yılında Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde doğan İbrahim Torun, ilk ve ortaokulu Pazaryeri’nde liseyi ise Bilecik Meslek Teknik Lisesi elektrik bölümünü tamamladı. Anadolu Üniversitesi Enerji bölümünde elektrik, üretim, iletişim, dağıtım bölümünde ön lisansını, yine Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünde lisansını ve Bursa Teknik Üniversitesi İşletme Anabilim dalında yüksek lisansını tamamladı. Kamuda enerji sektöründe birçok projede görev aldı. Atatürk, Gökçeköy Barajı ve Bursa Doğalgaz Çevrim Santralinin de içerisinde olduğu birçok projede görev aldı.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber