Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

PAZARYERİ CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AÇIKLANDI

31 Mart 2019 günü yapılacak Mahalli İdareler Seçimi öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayları belli olmaya başladı.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » PAZARYERİ CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AÇIKLANDI » Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2018 23:43
PAZARYERİ CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AÇIKLANDI

31 Mart 2019 günü yapılacak Mahalli İdareler Seçimi öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayları belli olmaya başladı. Pazaryeri ilçesinde, Bilecik tarafından yapılan tanıtım toplantısı ile Pazaryeri CHP olarak Bursa Pazaryeri ve Köyleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Başkanı İbrahim Torun’nun  ismi açıklandı.

1969 yılında Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde doğan İbrahim Torun, ilk ve ortaokulu Pazaryeri’nde liseyi ise Meslek Teknik Lisesi bölümünü tamamladı. Anadolu Üniversitesi Enerji bölümünde elektrik, üretim, iletişim, dağıtım bölümünde ön lisansını, yine Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünde lisansını ve Bursa Teknik Üniversitesi İşletme Anabilim dalında da yüksek lisansını tamamladı. Kamuda enerji sektöründe birçok projede görev aldı. Atatürk, Gökçeköy Barajı ve Bursa Doğalgaz Çevrim Santralinin de içerisinde olduğu birçok projede görev aldı.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ