Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

METİN KIR BOZÜYÜK MHP BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

Çimse-iş sendikası Ankara merkez delegesi ve yönetim kurulunda görevli Metin Kır 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için Milliyetçi Hareket Partisi´nden meclis üyeliğine aday adayı oldu.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » METİN KIR BOZÜYÜK MHP BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU » Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2019 16:02
METİN KIR BOZÜYÜK MHP BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI OLDU

Çimse-iş sendikası merkez delegesi ve yönetim kurulunda görevli Metin Kır 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için ´nden meclis üyeliğine aday adayı oldu. Bozüyük ilçe binasında düzenlenen törende Metin Kır , Hakan Şankaya’ya başvuru dilekçesini sundu.

“Toplumumuzun en önemli kesimi olan işçi kardeşlerimizin iş güvenliği ve iş sağlığı her şeyin üstündedir” diyen aday adayı Metin Kır “sendikacı olarak edindiğim tecrübeleri işçilerimize, huzurlu ve sağlıklı çalışma koşulları oluşturmaya özen göstereceğim. Alın terini kutsal sayan bir inancın mensubu olarak işçinin sırtında sopa kıran değil, işçimizi el üstünde tutan bir anlayışla ,işçilerimizin ve halkımızın sorunlarını meclisine taşıyacağım” dedi.

1968 doğumlu olan Metin Kır Yeni mahallede 1.azalık görevinide yapmaktadır.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ