Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BAŞKAN BAKICI’DAN HASTALARA MORAL ZİYARETİ

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, hastaları evlerinde ziyaret ederek şifa temennisinde bulundu, onlara moral verdi.

HABER » BOZÜYÜK » BAŞKAN BAKICI’DAN HASTALARA MORAL ZİYARETİ » Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2019 15:03
BAŞKAN BAKICI’DAN HASTALARA MORAL ZİYARETİ

“Güçlü gelecek güçlü Bozüyük” için hizmetlerini aralıksız olarak sürdüren Fatih Bakıcı, gerçekleştirdiği hasta ziyaretleri ile de vatandaşların yanında olmaya devam ediyor, hastalara şifa dileyerek moral kaynağı oluyor.

Başkan Bakıcı olarak beraberindeki Belediye Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu ile birlikte Yeni Toki’lerde ikamet eden Dilek Akar ve ailesini etti. Kızak kayarken geçiren İbrahim Tarık’a ‘geçmiş olsun’ ziyaretinde bulunan Başkan Bakıcı küçük kazazede İbrahim ile bir süre sohbet ederek ona çeşitli hediyeler verdi. “Çocuklarımız bizlerin en kıymetli varlıkları” diyen Başkan Bakıcı İbrahim Tarık’a acil şifalar diledikten sonra geçirdikleri rahatsızlık nedeni ile ameliyat olan Yenidoğan Mahallesi’nde ikamet eden Mustafa Taban ve Yediler Mahallesi’nde ikamet eden Hilmi Pehlivan’ı etti.

Tedavileri evlerinde devam eden Taban ve Pehlivan’a acil şifalar dileyen Başkan Bakıcı Yeni Mahalle’de ikamet eden Celadet Tarakçı’yı etti. Başkan Bakıcı Tarakçı ile bir süre sohbet ettikten sonra Celadet Tarakçı tarafından verilen mini keman konserini zevkle dinledi. olarak Yeni Mahalle’de ikamet eden ve solunum cihazına bağlı olarak yaşayan, eğitimini evde alan 2. Sınıf öğrencisi minik Onur’u etti. Minik Onur ile sohbet edip şakalaşan Başkan Bakıcı ona çeşitli hediyeler vererek “Onur kardeşimiz öğrenmenin önünde hiçbir şeyin engel olamayacağının en güzel örneğidir” dedi.

Evlerine gelen ’ya nazik davranışı için teşekkür eden aileler ise ‘Allah Başkanımızdan razı olsun’ diyerek Başkan Bakıcı’ya çalışmalarında başarılar dilediler.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ