KUM VOLEYBOLU VE SOKAK BASKETBOLU TURNUVALARINDA ŞAMPİYONLAR BELİRLENDİ « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

KUM VOLEYBOLU VE SOKAK BASKETBOLU TURNUVALARINDA ŞAMPİYONLAR BELİRLENDİ

HABER » BOZÜYÜK » KUM VOLEYBOLU VE SOKAK BASKETBOLU TURNUVALARINDA ŞAMPİYONLAR BELİRLENDİ » Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2019 14:44
KUM VOLEYBOLU VE SOKAK BASKETBOLU TURNUVALARINDA ŞAMPİYONLAR BELİRLENDİ

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu Kum Voleybolu ve Sokak Basketbolu turnuvalarında oynanan heyecanlı final maçlarına katılarak final heyecanına ortak oldu.

Belediyesi tarafından düzenlenen Kum Voleybolu Sokak Basketbolu turnuvalarında 4 gece süren sportmence mücadelelerin ardından şampiyonlar belirlendi. 4 Eylül Spor sahalarında düzenlenen turnuvaya çeşitli yaş gruplarından yaklaşık 160 sporcu katılırken, maçlar birbirinden renkli ve güzel görüntülere sahne oldu.

Final maçlarına katılan Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu turnuvanın şampiyonlarını tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Maç aralarında genç sporcularla sohbet eden Başkan Bakkalcıoğlu aileler ile de görüştü.

Voleybolda 75, basketbolda 39 maçın yapıldığı spor turnuvaları haftaya kum futbolu müsabakaları ile devam ederken turnuvanın ödül töreni ise futbol turnuvasının ardından gerçekleştirilecek.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber