Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Kokoreççiler çarşısı çevre yoluna tabela istiyor

Bozüyük ismiyle özdeşleşmiş, çevre şehirlerden kokoreçteki gerçek lezzeti tatmak isteyen bir çok insanın uğrak yeri olan Bozüyük kokoreççiler çarşısı esnafı çevre yolunda yön tabelası istiyor.

HABER » BOZÜYÜK » Kokoreççiler çarşısı çevre yoluna tabela istiyor » Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2019 23:25
Kokoreççiler çarşısı çevre yoluna tabela istiyor

Kapalı pazar yanında bulunan kokoreççiler çarşısı gerek halkı tarafından ,gerekse çevre şehirlerden gelen insanlar tarafından çok seviliyor. Peki çevre yolundan günde geçen binlerce araç şehrin içerisinde bir kokoreççiler çarşısını biliyormu? İşte burada sorunun cevabını kokoreççiler çarşısı esnafı veriyor.

ÇEVRE YOLUNDAN BİNLERCE ARAÇ GEÇİYOR AMA BİR ÇOĞU KOKOREÇÇİLER ÇARŞISINI BİLMİYOR

“HAYIR BİLMİYORLAR !” işte bu durumdan muzdarip olan kokoreççiler esnafı çevre yolunda yapılacak bir “Kokoreççiler çarşısına gider” yönlendirme tabelasının bu sorunu çözeceğini ve turizminede katkı sağlayacağını da belirtip bu konuda yetkililerden istiyorlar.

KÜLTÜR TURİZMİNDE KOKOREÇÇİLER ÇARŞISINIDA UNUTMASINLAR

Editörün yorumu: Yakın zamanda çevremizdeki şehirlerde acentalerında kültür gezileri düzenleniyor. Mesela Bozcaarmut, kınık ,küçük elmalı gibi gezilerinin içerisine Sarar AVM’yi koyuyorlar. sadece Sarar AVM den ibaret değildir. Şahane bir kent müzemiz ve damak çatlatan kokoreççiler çarşımız var. Çevre yolunda bunlar tabelalara işlenirse Bozüyük’e katkı sağlayacağı inancı içerisindeyim.
Muzaffer Balkan

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ