Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

KISMET SAĞLAM YENİ MAHALLE MUHTAR ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Yeni Mahalle’de yaşayan Kısmet Sağlam, 2019 yılı Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimlerde muhtar adayı olduğunu açıkladı.

HABER » BOZÜYÜK » KISMET SAĞLAM YENİ MAHALLE MUHTAR ADAYLIĞINI AÇIKLADI » Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2018 17:40
KISMET SAĞLAM YENİ MAHALLE MUHTAR ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Bozüyük’te üzerinden kurduğu grup ile duyarlı vatandaşları bir araya toplayan ve bir çok ihtiyaç sahibine ulaşılmasına vesile olan Kısmet Sağlam 2019 yılı Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimlerde Yeni Mahalle muhtarlık adaylığını açıkladı. “Hizmet için adayım” diyen Kısmet Sağlam görev verilmesi halinde Yeni Mahalle’nin daha da gelişmesi için gece gündüz demeden çalışacağını söyledi.
Yeni Mahalle Muhtar Adayı Kısmet Sağlam büromuza yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:’1981 yılında Rize’nin Çayeli ilçesinde doğdum. Evliyim iki kız annesiyim. Bozüyük’te bugüne kadar sayısız sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdik. Her anlamda ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya ve ihtiyaçlarını karşılamaya gönüllü olarak çalıştım. Tabi ki sokakta ki canlılarımızı da unutmadık. Onların da mutluluğu için, düzenlenmiş olduğumuz kahvaltılar sayesinde barınak ve mama ihtiyaçlarını karşıladık.”Beklentisi hizmet olanın adayı kısmet olsun” Hastalara şifa, öğrencilerimze kırtasiye ve forması, çocuklarımız için kıyafet, yaşlılarımız ve kimsesi olmayan büyüklerimiz için kimse olduk. Yuva kuracak yetim kızlarımıza çeyiz, asker annelerimizi moral ve maddi destek, kardeş okullarımıza şapka, atkı, kitap gönderdik. Kısacası Bozüyük’ün değerli duyarlı vatandaşlarının desteğini arkamıza alarak bir çok faydalı projede yer almaya çalıştım. Yaptıklarım yapacaklarımın sadece bir teminatıdır. Bozüyük’ün en büyük yeni mahallesinden adıma destek istiyorum. Beklentisi hizmet olanın adayı kısmet olsun diyerek, hep birlikte daha yeni bir Yeni Mahalle için desteğinizi istiyorum” dedi.

Etiketler: , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ