Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

KAYMAKAM YAMAN VE BAŞKAN BAKKALCIOĞLU’NDAN ŞEHİT AİLELERİNE BAYRAM ZİYARETİ

Bozüyük’te Ramazan Bayramı dolayısıyla ilçe protokolü, kurum ile derneklerin temsilcileri ve vatandaşların katılımıyla bayramlaşma programı düzenlendi.

HABER » BOZÜYÜK » KAYMAKAM YAMAN VE BAŞKAN BAKKALCIOĞLU’NDAN ŞEHİT AİLELERİNE BAYRAM ZİYARETİ » Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2019 14:27
KAYMAKAM YAMAN VE BAŞKAN BAKKALCIOĞLU’NDAN ŞEHİT AİLELERİNE BAYRAM ZİYARETİ

Protokol üyelerinin, programa katılanlarla tek tek bayramlaştığı programda konuşma yapan İlçe Kaymakamı Hasan Yaman, programa katılan herkesin bayramını kutlayarak “Rahmet ve mağfiret ayı olan mübarek Ramazanı geride bırakarak Bayramı’na ulaşmanın hep birlikte mutluluğunu, coşkusunu, heyecanını yaşıyoruz.

İnşallah bu bayram birlik, yardımlaşma, dayanışma, sevgi, saygı, hatırlatma ve hatırlanma kavramları ile birlikte hepimizin üzerinde tekrar düşüneceği bir bayram olur. Bu bayram vesilesi ile başta yakınlarımız ve gazilerimiz olmak üzere bu gün terör örgütlerine karşı sınırda ve sınır dışı operasyonlar yapan Mehmetçiklerimizin, kolluk kuvvetlerimizin ve bayram süresince görevinin başında olan tüm kamu personelimizin Bayramlarını en içten duygularımla kutluyorum” dedi.

Yeni Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen bayramlaşma programına Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir, Milletvekillerimiz Yaşar Tüzün ve Selim Yağcı, Tarım Kredi Koop. Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, Kaymakam Hasan Yaman, Garnizon Komutanı Bakım Yüzbaşı Murat Günhan, Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Güner, Meclis üyeleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, aileleri ve vatandaşlar katıldı.

Yeni Düğün Salonu’ndaki programın ardından Kaymakam Yaman, Başkan Bakkalcıoğlu, Garnizon Komutanı Günhan ve beraberindekiler Yediler Mahallesi’nde ikamet eden Mahmut Ekinay’ın babası Ali Ekinay’ı, 4 Eylül Mahallesi’nde ikamet eden Zafer İpek’in ablası Saadet Dalkıran’ı ve Kasımpaşa Mahallesi’nde ikamet eden gazi Nail Demiray’ı evlerinde ederek bayramlarını kutladı.

Etiketler: , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ