Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

KAPALI PAZARDAKİ ENGELLİ PARK YERLERİ İŞGAL ALTINDA

Pozitif ayrımcılık yapılması gereken engelli vatandaşlarımıza ne yazık ki trafikte bile negatif ayrımcılık yapmaktan çekinmiyoruz. Hatalı ve usulsüz park etmek başlı başına bir sorun iken bir de engelli vatandaşlarımız için ayrılan park yerlerini işgal etmek aslında duyarsızlığımızın ve trafik eğitimine olan ihtiyacımızın ne yazık ki resmidir.

HABER » BOZÜYÜK » KAPALI PAZARDAKİ ENGELLİ PARK YERLERİ İŞGAL ALTINDA » Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2019 17:53
KAPALI PAZARDAKİ ENGELLİ PARK YERLERİ İŞGAL ALTINDA

Pozitif ayrımcılık yapılması gereken vatandaşlarımıza ne yazık ki trafikte bile negatif ayrımcılık yapmaktan çekinmiyoruz. Hatalı ve usulsüz park etmek başlı başına bir sorun iken bir de vatandaşlarımız için ayrılan park yerlerini işgal etmek aslında duyarsızlığımızın ve trafik eğitimine olan ihtiyacımızın ne yazık ki resmidir.

Kapalı Pazardaki vatandaşlarımıza ayrılan 3 adet park yeri diğer sürücüler tarafından işgal ediliyor. Araçlarıyla gelen vatandaşlar çoğu zaman kendileri için ayrılan park yerlerinde boş yer bulamıyor.

bir vatandaş için ayrılmış olan alana park etmenin Trafik Kanunu’na göre de cezası vardır. Verilecek olan cezalardan evvel vicdanı uyarmak gerektiği de dikkate alınmalıdır.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ