Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

İzin alabilirsek internet kafemizi ücretsiz uzaktan eğitime açacağız

Bozüyük’te internet kafe işletmecisi Fadime Arısoy Kibar eğer gerekli izinleri alabilirse, pandemi nedeni ile kapatılan internet kafesini evinde internet olmayan öğrenciler için açabileceğini belirtti.

HABER » BOZÜYÜK » İzin alabilirsek internet kafemizi ücretsiz uzaktan eğitime açacağız » Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2021 17:01
İzin alabilirsek internet kafemizi ücretsiz uzaktan eğitime açacağız

Bozüyük’te Arısoy internet işletmecisi, aynı zamanda eğitimci olan Fadime Arısoy Kibar kapalı olan işletmesi için, nedeni ile uzaktan eğitime erişemeyen öğrenciler için internet kafesi’nin kurallarına uygun olarak eğitime açmayı ve bunun içinde kaymakamına teklif vermeyi düşündüğünü belirtti.

İnternet işletmecisi Fadime Arısoy Kibar, yaptığı açıklamada “birçok öğrencimiz uzaktan eğitime maalesef katılamıyor ve derslerinden geri kalıyor. Peki bu öğrencilerimize “ yapsak ta onların elinden tutsak” derken bu fikir aklımıza geldi. Uzaktan eğitime erişemeyen öğrencilerimize, eğer Bozüyük  kaymakamı’mızda izin verirse internet kafemizi çocuklarımıza eğitimleri için açmayı düşünüyoruz.  Böylelikle ilçemizde eğitimde fırsat eşitliği sağlamak amacıyla evinde internet olmayan öğrenciler için kafemizin kapılarını açacağız” dedi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ