Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

İŞTE BU BOZÜYÜK RUHU !

İdlib’te gerçekleşen hain saldırıda şehit olan askerlerimizin derin üzüntüsü içimizi yakarken Bozüyük belediyesi, belediye binasına dev Türk Bayrağı astı.

HABER » BOZÜYÜK » İŞTE BU BOZÜYÜK RUHU ! » Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2020 16:14
İŞTE BU BOZÜYÜK RUHU !

şehitlerine ağlıyor! Ülkenin dört bir yanına ateş düştü

günlerde yoğun çatışmaların yaşandığı İdlib kentinden dün akşam gelen acı haberle kahrolduk. Dün Esad rejimine bağlı güçlerin İdlib’de Türk askerine yönelik düzenlediği iki saldırıda 36 Mehmetçik düştü.

başkanı Mehmet Talat yaptığı açıklamada; “İdlib’de kahraman Mehmetçiklerimizin hava saldırısı na uğradığını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Bu elim saldırı sonucu olan kahraman Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı, yaralı askerlerimize de acil şifalar dilerim. Milletimizin başı sağ olsun” dedi, ardından binasına dev Türk bayrağı astırdı.

Bozüyük’te hiçbir kamu kurum ve kuruluşları daha binalarına bayrak asmamışken belediyesinin yapmış olduğu bu davranış halkımız arasında büyük takdir topladı. başkan yardımcısı Ali Şahinoğlu’da yapmış olduğu taziye açıklamasında; “Mübarek bir gecede İdlib’deki hain saldırı sebebiyle gelen acı yüreğimizi yakmıştır. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Bu millet her zorluğu birlik ve beraberlikle aşabilecek güçtedir. Milletimizin başı sağolsun. ” dedi.

başkan yardımcısı Mahmut Fındık konu ile yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi. “”Türkiye’nin milli güvenliğini sağlamak için İdlib’de görev yapan, rejim unsurları tarafından gerçekleştirilen alçak saldırıda olan kahraman evlatlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dileriz. Başımız sağ olsun.” dedi.

Etiketler: , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ