İŞ ARAYAN ENGELLİ BİREYLER İSTİHDAM EDİLECEK « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

İŞ ARAYAN ENGELLİ BİREYLER İSTİHDAM EDİLECEK

HABER » BOZÜYÜK » İŞ ARAYAN ENGELLİ BİREYLER İSTİHDAM EDİLECEK » Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2018 21:17
İŞ ARAYAN ENGELLİ BİREYLER İSTİHDAM EDİLECEK

Bozüyük’te faaliyet gösteren ve iş yerinde 50 kişiden fazla işçi çalıştıran işyeri temsilcileri ile İş Kur kaydı olan ve iş arayan engelliler arasında görüşme düzenlendi.

’te faaliyet gösteren iş yerinde 50 kişiden fazla işçi çalıştıran işyeri temsilcileri ile İş Kur kaydı olan ve iş arayan engelliler arasında görüşme düzenlendi.
salonunda gerçekleştirilen görüşmeye sanayisinin öncüsü ve lokomotiflerinin de aralarında bulunduğu 14 firma katıldı. Engelliler ile görüşen iş yeri temsilcileri, yapılan görüşmelerin ardından firmalarında bulunan uygun pozisyonlara yönlendirdiler.

Konu ile ilgili olarak Bozüyük Başkanı İsmail Çelik; kardeşlerimizin iş hayatı içinde aktif olarak yer almaları amacıyla düzenlenen bu görüşmelerde bizlere destek olan Başta İŞKUR İl Müdürü Ayhan Tozan’a, projenin pek çok aşamasında bize destek olan Başkanı Fatih Bakıcı’ya ve Bozüyük’te faaliyet gösteren tüm firmalarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber