Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

HAYVAN BARINAĞI PROJESİNDE AYRINTILAR BELİRLENİYOR

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı tarafından Bozüyük’te yapılması planlanan hayvan barınağı projesinin ayrıntıları belirlenmeye devam ediyor.

HABER » BOZÜYÜK » HAYVAN BARINAĞI PROJESİNDE AYRINTILAR BELİRLENİYOR » Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2018 18:14
HAYVAN BARINAĞI PROJESİNDE AYRINTILAR BELİRLENİYOR

tarafından hayata geçirilen projelere bir yenisi daha eklenirken, ’ün her türlü ihtiyacına karşılık verecek olan hayvan barınağı projesinde hazırlık çalışmaları da hız kazandı. Bozüyük Başkanı Fatih Bakıcı, konu ile ilgili olarak derece duyarlı bir şekilde sokak hayvanları için gerekli olan bu çalışmayı hayata geçirmek istediklerini belirtirken, Bozüyüklü hayvan sevenler ile de görüş alış verişinde bulunuyor. İlçe genelinde devam eden sokak hayvanları ile ilgili çalışmaları nedeni ile Başkan Bakıcı’yı makamında eden hayvan sever İsmail Seyhan ve eşi, Başkan Bakıcı’ya çalışmaları nedeni ile teşekkür ederek çiçek takdim etti. Başkan Bakıcı da “’te ihtiyaç duyulan ve sokak hayvanları için derece önemli olan hayvan barınağı projemizde ayrıntılarımız şekillenmeye devam ediyor. Bu süreçte siz değerli hayvan sevenlerimiz ile görüş alış verişinde bulunmak bizim için çok önemli. “Onlar Bize Emanet” sloganı ile başlattığımız çalışmalar hayata geçireceğimiz barınak projesi ile taçlanmış olacak” dedi.
Kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren İsmail Seyhan ve eşi, bu projenin hayata geçmesi için yoğun bir şekilde çalışan Başkan Bakıcı’ya teşekkür ettiler.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ