Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

HAYRİ TUTAR BOZÜYÜK MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNDEN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ İÇİN ADAY ADAYI OLDU

Bozüyük’ün koklü esnaflarından olan Hayri Tutar bugün Bozüyük Milliyetçi Hareket Partisinden belediye meclis üyeliği aday adaylığı için başvuru dilekçesini MHP İlçe başkanı Hakan Şankaya’ya verdi.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » HAYRİ TUTAR BOZÜYÜK MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNDEN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ İÇİN ADAY ADAYI OLDU » Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019 19:14
HAYRİ TUTAR BOZÜYÜK MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNDEN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ İÇİN ADAY ADAYI OLDU

Bozüyük’ün koklü esnaflarından olan Hayri Tutar bugün Milliyetçi Hareket Partisinden meclis üyeliği aday adaylığı için başvuru dilekçesini İlçe başkanı Hakan Şankaya’ya verdi. Bozüyük’de daha önceden 2 dönem Bozüyük’de meclis üyeliği ve başkan yardımcılığı yapmış birisi olarak ,halkla iç içe çözüm odaklı çalışmalar yapmak ve kentimizin sorunlarına çözüm noktasında kendisinde sorumluluk hissettiği için böyle bir göreve talip olduğunu belirten Hayri Tutar konu ile ilgili yaptığı açıklamada Parti yönetiminin uygun görüp aday göstermesi ve halkının teveccüh edip oylarıyla kendisini meclis üyeliğine seçmesi halinde memleketin hayrına hizmetler yapacağını da sözlerine ekledi.

Hayri Tutar kimdir:
1972 doğumlu evli ve iki çocuk babası olan Hayri Tutar babadan gelen esnaflık mesleğini 30 yıldır sürdürüyor. Daha önceki dönemlerde meclis üyeliği ve başkan yardımcılığı görevlerini yapmıştır.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ