HAYRİ TUTAR BOZÜYÜK MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNDEN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ İÇİN ADAY ADAYI OLDU « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

HAYRİ TUTAR BOZÜYÜK MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNDEN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ İÇİN ADAY ADAYI OLDU

Bozüyük’ün koklü esnaflarından olan Hayri Tutar bugün Bozüyük Milliyetçi Hareket Partisinden belediye meclis üyeliği aday adaylığı için başvuru dilekçesini MHP İlçe başkanı Hakan Şankaya’ya verdi.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » HAYRİ TUTAR BOZÜYÜK MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNDEN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ İÇİN ADAY ADAYI OLDU » Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019 19:14
HAYRİ TUTAR BOZÜYÜK MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNDEN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ İÇİN ADAY ADAYI OLDU

’ün koklü esnaflarından olan Hayri Tutar bugün Bozüyük Milliyetçi Hareket Partisinden meclis üyeliği aday adaylığı için başvuru dilekçesini MHP İlçe başkanı Hakan Şankaya’ya verdi. Bozüyük’de daha önceden 2 dönem Bozüyük’de belediye meclis üyeliği başkan yardımcılığı yapmış birisi olarak ,halkla iç içe çözüm odaklı çalışmalar yapmak ve kentimizin sorunlarına çözüm noktasında kendisinde sorumluluk hissettiği için böyle bir göreve talip olduğunu belirten Hayri Tutar konu ile ilgili yaptığı açıklamada Parti yönetiminin uygun görüp aday göstermesi ve Bozüyük halkının teveccüh edip oylarıyla kendisini belediye meclis üyeliğine seçmesi halinde memleketin hayrına hizmetler yapacağını sözlerine ekledi.

Hayri Tutar :
1972 Bozüyük doğumlu evli ve iki çocuk babası olan Hayri Tutar babadan gelen esnaflık mesleğini 30 yıldır sürdürüyor. Daha önceki dönemlerde belediye meclis üyeliği ve başkan yardımcılığı görevlerini yapmıştır.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber