Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BAŞKAN BAKICI VATANDAŞLARIN DERTLERİYLE DERTLENİYOR

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı halk gününde vatandaşların talep ve görüşlerini dinlemeye devam ediyor.

HABER » BOZÜYÜK » BAŞKAN BAKICI VATANDAŞLARIN DERTLERİYLE DERTLENİYOR » Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019 2:37
BAŞKAN BAKICI VATANDAŞLARIN DERTLERİYLE DERTLENİYOR

’nde her hafta Çarşamba günleri gerçekleştirilen, halkın istek ve belediyeden beklentilerini doğrudan ’ya ilettiği “Halk Günü ” uygulaması devam ediyor. ’nın hizmetin gülen yüzü AK Masa servisi ve makamında gerçekleştirdiği halk gününde her Bozüyüklü Başkanla birebir görüşme, dertlerini paylaşma ve taleplerini iletme imkânı buluyor.

 

Halk günü uygulaması ile amaçlarının tüm Bozüyüklüler ile doğrudan iletişim kurmak ve sorunlara hızlı çözüm üretmek olduğunu belirten Başkan Bakıcı “Halk Gününde vatandaşlarımızın dertleriyle dertleniyoruz. Güçlü gelecek güçlü için çalışıyoruz. Birliğimiz daim olsun” dedi. ’nin yerel yönetimde katılımcılığı sağlamak ve ortak çözümde buluşmak anlayışıyla hayata geçirdiği Halk Günü uygulamasında Bozüyüklüler, her konuda taleplerini Başkan Bakıcı’ya iletiyor.

Başkan yardımcılarının hazır bulunduğu uygulamada talepler ilgili müdürlüklere iletiliyor. Bazı talepler anında yerine getirilirken, zaman gereken konular takip ediliyor. Halk gününde taleplerin yanı sıra Başkan Bakıcı’ya çalışmalarından dolayı teşekkür etmek üzere gelen vatandaşların çokluğu da dikkat çekiyor.

Her türlü konu hakkındaki istek ve önerilerini dikkate alan ilgili müdürlükler, gelen talepler doğrultusunda mümkün olan en kısa zamanda gereken inceleme ve çalışmayı yaparak, sorunlara çözüm üretiyor.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ