Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Genç öğretmen amansız hastalığa yenik düştü

Bilecik’in Bozüyük ilçesi Metristepe Anaokulu’nda uzun yıllar görev yapan daha sonra yakalandığı amansız hastalığın tedavisini sürdürebilmek için Eskişehir’e tayinini isteyen genç öğretmen yaşam mücadelesini kaybetti.

HABER » BÖLGE » Genç öğretmen amansız hastalığa yenik düştü » Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2020 13:48
Genç öğretmen amansız hastalığa yenik düştü

Bilecik’in Metristepe Anaokulu’nda uzun yıllar görev yapan daha sonra yakalandığı amansız hastalığın tedavisini sürdürebilmek için Eskişehir’e tayinini isteyen genç öğretmen yaşam mücadelesini kaybetti. Hilal Biçer, Metristepe Anaokulu’nda uzun yıllar öncesi öğretmeni olarak görev yaptı.

Bir müddet sonra rahatsızlanan Biçer, tedavisini daha iyi koşullarda sürdürebilmek için bu yıl Kutipoğlu Anaokulu’na tayin oldu. Ancak tüm çabalara rağmen hastalığın pençesinden kurtarılamayan genç öğretmen hayatını kaybetti.

yolculuğuna uğurlanan genç öğretmenin evli ve bir çocuk annesi olduğu öğrenildi. Taziye mesajı yayımlayan İlçe Milli Müdürü Mahmut Demir, başta ailesi ve camiasına başsağlığı diledi. Mahmut Demir, “ Metristepe İlkokulu’nda Öncesi Öğretmeni olarak görev yapan bu yıl Eskişehir’e nakil giden Hilal Biçer öğretmenimiz yakalandığı kanser hastalığına yenik düşerek vefat etmiştir. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Kederli ailesine, yakınlarına, sevenlerine ve Milli camiamıza başsağlığı ve sabırlar diliyorum” dedi

Windows 7 Ultimate

Etiketler: , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ