Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

“GELENEKTEN GELECEĞE BOZÜYÜK’TE SANAT” KARMA SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Bozüyük Sanat Atölyesinin düzenlediği “Gelenekten Geleceğe Bozuyuk’te Sanat” Karma Sergisi Bozüyük Sarar avm’de büyük ilgi gördü.

HABER » BOZÜYÜK » “GELENEKTEN GELECEĞE BOZÜYÜK’TE SANAT” KARMA SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ » Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2018 0:10
“GELENEKTEN GELECEĞE BOZÜYÜK’TE SANAT” KARMA SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Sanat Atölyesinin düzenlediği “Gelenekten Geleceğe Bozuyuk’te Sanat” Karma Sergisi Sarar avm’de büyük ilgi gördü.

Sanat Atölyesi sanatçıları Recai Yaşar , Bayraktar ,Selahattin Duman ve öğrencilerinin gerçekleştirdikleri karma serginin açılışı kaymakamı Hasan Yaman tarafından gerçekleştirildi. Kaymakan Yaman ” Sanat Atölyesindeki sanatçılarımızın ve kursiyerlerin yarattıkları sanat eserlerinin açılışını yaptık. Hakikaten arkadaşlarımız ,öğrencilerimiz duygularını ,düşüncelerini, gördüklerini çok güzel yansıtmışlar eserlerine. Biz birkez daha sanatçılarımızla hem kursiyerlerimizle adına gurur duyduk. İnşaalah bu sergi dahada genişleyerek daha büyük metropollerde ,daha zengin muhteviyattada ileride sergilenecektir diye düşünüyorum, tekrar Sanat atölyesinin sanatçılarını ,öğrencilerini tebrik ediyorum ” dedi.
HABER VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ:

Sanat atölyesi resim sanatçısı Recai Yaşar “ sanat atölyesini tamamen üzerine 2014 yılında kurduk ,yavaş yavaş öğrencilerimizde çoğaldı ,onların yaptıkları çalışmaları hersene sezon sonunda sergiliyoruz” dedi.

Hat ve tezhip sanatçısı Bayraktar ” Bu karma sergide hat ,tezhip ve fotoğraf üzerine bizlerinde eserleri bulunuyor ,bu şekilde kitlelere bu sanatı tanıtmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz ” dedi.

Ahşap yakma sanatçısı Selahattin Duman ” Çocukluktan beri merak ettiğimiz ,sevdiğimiz ahşap yakma sanatını gençlerimizide yetişmeleri açısından gayret gösteriyoruz” dedi.

Resim ,hat tezhip ve ahşap yakma üzerine yapılan karma sergi Sarar avm’de 3 gün boyunca sergilenecek.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ