Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Fatih Bakıcı Engelli Koordinasyon Birimi kurulacağını açıkladı

Bozüyük Belediye Başkanı ve yeni dönem Belediye Başkan adayı Fatih Bakıcı, AK Parti İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy, Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi Adayları ile birlikte Engelliler Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

HABER » SİYASET » Fatih Bakıcı Engelli Koordinasyon Birimi kurulacağını açıkladı » Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019 19:09
Fatih Bakıcı Engelli Koordinasyon Birimi kurulacağını açıkladı

ve yeni dönem Fatih Bakıcı, İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy, Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi Adayları ile birlikte Engelliler Dayanışma Derneğini etti.

Ziyarette yeni dönemde engellilere yönelik yapılacak çalışmalar hakkında bilgilendirme yapan Başkan Bakıcı’ya dernek üyeleri ve aileleri tarafından büyük ilgi gösterildi. Samimi bir atmosferde geçen ziyarette Başkan Bakıcı ve bireyler arasında renkli görüntüler ortaya çıktı.

Dernek Başkanı İsmail Çelik, “Belediye Başkanımız yeni dönemde benim sorumluluğumda Koordinasyon Birimi kurulacağını, ilçedeki tüm engellilerin bilgilerinin bulunacağı veri tabanı oluşturularak hizmetin tek birimden sağlanacağını müjdeledi. Engellilerimizin şehir içi toplu ulaşım sorununun çözüleceğini, engellilerin istihdam atölyeleri, sınıfları, stres odaları, dinlenme odaları, ve ailelerinin sosyal mekanlarında olacağı kompleks tesis engelsiz yaşam merkezi oluşturulacağını belirtti. Bu müjdeli haberlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte hem üyelerimiz hem de adına çalışmaya hazır olduğumu ifade etmek istiyorum” dedi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ