Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Engelli vatandaşlar diyorki “Bu kablo sizin nerenize battı”

Bozüyük Yeşilkent mahallesinde Fatih Sultan Mehmet parkında bulunan akülü Sandalye şarj İstasyonu’nun kabloları kopartıldı. Bu durum karşısında şarj istasyonuna gelen birçok engelli vatandaş mağdur oldu.

HABER » BOZÜYÜK » Engelli vatandaşlar diyorki “Bu kablo sizin nerenize battı” » Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2019 16:21
Engelli vatandaşlar diyorki “Bu kablo sizin nerenize battı”

Yeşilkent mahallesi Fatih Sultan Mehmet parkındaki akülü Sandalye Şarj İstasyonu kimliği belirsiz kişilerce şarj kabloları kopartıldı. İstasyona gelen ve sandalyesini şarj etmeden geri giden vatandaşlarımız yaptıkları açıklamalarda “”Görüyorsunuz kabloların tamamen kopartmışlar. Şarj edemiyoruz şu anda. Akülü sandalyemin şarjı bitmek üzeredir. Bunları niçin yapıyorlar bilemiyorum. siteniz aracılığı ile bu kabloları kopartanlara sesleniyorum. ‘Bu kablo sizin nerenize battı’.

Ama herhalde bizim gibi insanlar hor görüyorlar. Diyecek bir kelime bulamıyorum. Yardımcı olmak istemiyorlar mı acaba? Arabamın şarjı yoktu, şarja takacağım, takamıyorum” dedi.

ŞARJ İSTASYONLARINA KAMERA İSTİYORUZ
Bozüyük’te bir çok yerdeki şarj İstasyonun başınada aynı akibet gelmişti. Akülü sandalye araçlarını şarj etmek için gelen vatandaşlar, sandalyelerini şarj edemeden geri gitti. Mağdur olan vatandaşlar karşılaşılan duruma tepki göstererek, istasyona kamera takılmasını istedi.

Etiketler: , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ